05.05.2018

MÕK: rõõmus ja töökas talgupäev Pelguranna Lasteaia hoovis

Laupäeval, 05.mail toimus Pelguranna Lasteaias TEEME ÄRA 2018 talgupäev. Saabujaid rõõmustas soe ja päikseline kevadilm, mis innustas tegutsema.

Päikselisel laupäeval oli lasteaia hoovi kogunenud särasilmseid, heasoovlikke ja tegusaid inimesi ca 70 ringis - ühiselt töötasid nii Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku Eesti kogudus, lapsevanemad, lapsed kui lasteaia personal.

Kõige suuremaks ja tähtsamaks eesmärgiks oli õueatraktsioonide juures turvaalade kaevamine, liivaga täitmine, tasandada sõimerühma mänguväljakut, vedada liivakastidest vana liiv välja ning uus liiv asemele, eemaldada kaks päevinäinud ronimisatrakstiooni, istuda lasteaia õuealale lilli, pesta aknaid ning heakorrastada kogu õueala.

Talgupäev algas juba mitteametlikult 9:30 paiku esimeste liivakärutamistega ronimislinnaku turvaalale liiva vedamisega. Ühel ajahetkel oli lasteaia õuealal tõeliselt tegus ning rohkearvuline toimkond töökäsi kes igaüks agaralt toimetas: kaevati maad, veeti mulda ja liiva, istutati lilli, pesti aknaid, tasandati muruplatsi, korjati kive, lauldu, mängiti.

Töökad talgulised said toimetuste lõppedes kosutada end maitsva supi, tee ning küpsistega.

Suur tänu kõikidele osalejatele, kes talgupäeval lasteaia õueala korrastamiseks oma panuse andsid. Viis tundi üheskoos töötades möödus väga kiiresti, sellest oli lasteaiale väga suur abi. Pelguranna lasteaia personal soovivad erilist tänu avaldada Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku Eesti kogudusele, kes innustasid ja olid tõeliseks pärliks tänastel talgutel. Südamlik tänu veelkord Teile!!! See energia ja tahe, sära silmis ja naeratus huulil...

Tore päev jäädvustati ka kaameraga. Piltidega saab tutvuda klõpsates järgnevale lingile Fotogalerii talgudelt!

IMG_9637.jpg