30.05.2021

SIPSIKUD maikuus seiklemas!

Maikuu oli täis kunsti, sporti kui ka liiklust. Toimus palju vahvaid üritusi, mis tõid sära laste silmadesse.

Tähistasime emadepäeva, tegime vahvaid tegevusi lemmikloomanädalal, rääkisime liiklusest, osalesime spordipäeval ning Maijooksul.

Emadepäevaks õppisime luuletuse, joonistasime oma ema ja meisterdasime ilusa kaardi. Kaardile kirjutasime ka armsa sõnumi emale. Muusikaõpetajaga õppisime ka mõned tantsud ja laulud, mida emad said emadepäeval videost vaadata.

Lemmikloomanädalal meisterdasime kui ka maalisime lemmikloomi. Lastele meeldis väga maalida ja meisterdada koera. Maalides, meeldis neile kilpkonna hoopiski teha. Unejutuks olid sel nädalal loomajutud, nii taluloomadest kui ka metsloomadest.

Mai kuus oli meil rühmas teemaks liiklus. Saime selgeks kuidas ohutult liigelda ning käisime õppekäikudel. Olulisemad liiklusmärgid saime samuti selgeks ning isegi joonistasime neid kõiki. Valgusfoori meisterdasime ka ja kasutasime seda oma liiklusmängus. Õppisime ära ka kaks luuletust. Üks oli valgusfoorist ja teine liiklemisest.

Meil oli ka teater lasteaias. Lausa kaks korda. Esimesel korral oli teater „Puhtu ja Mustu“ ning teisel korral „Nagu linnuke oksa peal“.

Maikuus tegime ka palju sporti. Osalesime spordipäeval kui ka Maijooksul. Maijooksul saime kõik medalid. Sõber Karu tuli ka Maijooksule ning saime temaga pilti teha ja mängida.

Laste lemmik oli MAIJOOKS, sest siis sai medalid kaela ja SÕBER KARUGA koos aega veeta.

Uudise rubriigid: