20.08.2020

SUUR „GEORG OTS-100“ OOPERIGALA LOOS!

Oleme saanud teilt palju kiidusõnu ja tänusõnumeid 18. augustil Männi pargis toimunud EV taasiseseisvumispäevale ja Georg Otsa 100. sünniaastapäevale pühendatud kontserdi korraldamise eest. Mul on heameel, et kontsert, kus esinesid Estonia Rahvusooperi solist René Soom, klaverimängija Tarmo Eespere ja ETV Tütarlastekoor läks teile hinge. See oli tõesti võrratu kultuurielamus.

Ma südamest tänan esinejaid ja tunnustan linnaosa valitsuse meeskonda, kes selle suurepärase kontserdi teie jaoks ette valmistasid. Ühtlasi tänan ka Reval Kondiitrit, kes küpsetas enam kui 1200 kontserdikülalisele kauni ja maitsva tordi. See oli üks tõeliselt meeldejääv pidu!

Seda suurepärast kontserti saate vaadata ka salvestuses:
Kontserdi 1. osa: https://youtu.be/9WeVykid968
Kontserdi 2. osa:
https://youtu.be/VVNddhLgwpw

See aga pole veel kõik!
Võrratu Männi pargi kontsert, teie innustav tagasiside sellele ja kontserdil kõlanud René Soomi üleskutse, et mustamäelased leiaksid tee Rahvusooperisse ajendas meid korraldama loosi.

Tähelepanu! Loos!

Mustamäe Linnaosa Valitsus loosib oma Facebooki aktiivsete jälgijate seas välja 6 piletit reedel, 4. septembril Rahvusooper Estonias toimuvale ooperigalale „Georg Ots-100“!

Et võita endale ja oma kaaslasele kaks piletit 4. septembri Estonia ooperigalale (ühe piletipaari väärtus on 98 EUR), selleks ei ole vaja teha midagi muud, kui olla Mustamäe Linnaosa Valitsuse Facebooki sõber (pane Mustamäele LIKE 👍), jagada avalikult oma Facebooki lehel seda postitust ning kirjutada kommentaaridesse, A. keda Sa endaga teatrisse kaasa kutsuksid ning B. mis on Sinu lemmiklugu Georg Otsa esituses.

Ning juba tuleval reedel, 28. augustil, võibki Fortuna naeratada just Sulle! Kokku loosime välja 3 piletipaari.

Lisainfot suurejoonelisest “Georg Ots-100“ ooperigalast saad vaadata siin: http://www.opera.ee/lavastus/ooperigala-georg-ots-100/

Soovin teile head EV taasiseseisvumispäeva ja head loosiõnne!

Lauri Laats
Mustamäe linnaosa vanem

Uudise rubriigid: