15.01.2021

Saksamaa turu eripära - võimalused ja kogemused

Reedel, 15. jaanuari kell 11:00 kuni 12:30 toimub Rohehommiku veebiseminar, kus räägitakse Saksama ekspordist. Korraldab Tallinna Teaduspark Tehnopol koos Välisministeeriumi ja Eesti Suursaatkonnaga Berliinis.

Saksamaa on nii oma suuruse kui asukoha tõttu mitmete Eesti ettevõtete jaoks oluline sihtturg. Tehnopoli eesmärk on aidata tehnoloogiaettevõtetel kasvada ja areneda ning sageli on selle võtmeks just välisturule sisenemine.

Kuidas seda teha võimalikult väheste riskidega, teada kõikidest võimalustest, jõuda õigete kontaktideni ning millised on päris kogemuse pealt kogutud õppetunnid – need on just need teemad mida Rohehommikul lahkame.

Ürituse avab ning oma teadmisi ja nõuandeid jagab Eesti Vabariigi suursaadik Saksamaal, Alar Streimann.
Seejärel kuuleme kahe Eesti roheiduettevõtte kogemusi ja praktilisi õppetunde seoses Saksa turuga.

Ürituse lõpetab esinejate nägemust kokkulõimiv paneelarutelu, mida juhib Tehnopoli rohetehnoloogia valdkonna juht Ragmar Saksing.

Üritus on väärtuslik kõigile, kes võtnud oma sihiks Saksamaa turule sisenemise.

Üritus on tasuta, eesti keeles ja toimub veebis. Link üritusele saadetakse kõigile registreerunutele.

Rohehommik on teadus- ja ärilinnaku Tehnopol korraldatud ürituste sari rohetehnoloogia ja energiasäästlikkuse vallas tegutsevatele ettevõtetele. Toome teieni kogenud ettevõtjad, motiveerivad inimesed ja uusimad trendid keskkonna- ja energiavallast, et aidata kaasa Eesti rohetehnoloogia valdkonna arengule ja energiasäästlike äriideede elluviimisele. See on koht, kust ammutada uut energiat, värskeid ideid, kasulikke kontakte ja häid koostööpartnereid!

Registreerumislink: https://fienta.com/et/saksamaa-turu-eripara-voimalused-ja-kogemused

Sündmuse link Facebookis: https://fb.me/e/xTTevBRx

Lisainfo:
Ragmar Saksing

Rohetehnoloogia valdkonna juht
Tallinna Teaduspark Tehnopol
Mob: +372 52 54 265
Skype: ragmar.saksing | ragmar.saksing@tehnopol.ee