16.03.2017

Sarapuu: kinnitan veelkord, et ma ei oma mingit seost prügiveofirmaga BWM

Tallinna abilinnapea Arvo Sarapuu kinnitab täna ilmunud Eesti Ekspressi järjekordse eksitava sisuga loo põhjal veelkord, et tal ei ole mingit seost prügiveofirma BWM.

„Täna ametiisikuna töötades puudub mul igasugune kohustus teada, millega tegeleb minu väimees ja veel vähem tema õde. Kordan veelkord üle, et ma igapäevaselt ei tegele ATKO Grupi juhtimisega ja ei kontrolli Margo Tomingase või tema õe tegemisi. Eesti on nii väike, et kõik tunnevad kõiki ning see oleks juba ettevõtlusvabaduse piiramine, kui kellegi tundmine takistaks inimesel edaspidi ettevõtlusega tegelemise,“ rõhutas Sarapuu. „Nagu meedia vahendusel olen aru saanud, siis teemaga hakkab tegelema prokuratuur ja selgitab välja minu seotuse firmaga BWM. Olen kindel, et nad jõuavad samadele järeldustele, mida olen juba korduvalt avalikkusele kinnitanud.“

Sarapuu sõnul väärib  ka äramärkimist, et Eesti Ekspress jätkab lugude kirjutamist, soovimata teada, mis temal on selle kohta öelda, sest ilmselt nad kardavad, et vastulause võiks põneva loo ära rikkuda.