19.01.2015

Seed Forum Fundraising Education Seminar

Tallinnas toimub käesoleva aasta esimene Seed Forum “Fundraising Education Seminar” 30. jaanuaril 9.00-18.00 Loomeinkubaatoris ja investorkonverents 12. veebruaril.

Alates 2005. aastast on sadakond Eesti ettevõtjat saanud osa väärtuslikust Seed Forumi koolituprogrammist, mis edukal läbimisel loob ettevõtjatele võimaluse astuda rahvusvahelisele raha kaasamise areenile.

Seed Forumilt on läbi käinud enamik Eesti start-up maastiku superstaare. Heelosophy, ZeroTurnaround, Fits.me, Surface Labs, Sportlyzer, GrabCAD, Raybike, GateMe, Qminder ja paljud teised. Kõik nad on võtnud oma edukale teekonnale kaasa midagi üliväärtuslikku.    

Seed Forumi investorkonverentsid toimuvad üle maailma 27-s linnas ning organisatsiooni haare ulatub enam, kui 40-sse riiki. 40 000+ investorist koosnev investorvõrgustik on maailma suurim. 

Seed Forum Eesti SA kohaliku esinduse kaudu on võimalik alustada oma teekonda rahvusvahelise raha kaasamise areenile. Võtke ühendust, avaldage soovi võtta osa ühepäevasest intensiivsest koolitusest Tallinnas. Tegijad saavad seejärel võimaluse liikuda edasi investorite ette.

Kontakt:
Edgar Pravon
Seed Forum Eesti SA
+3725582798
edgar@seedforum.org