17.02.2016

Seed Forum investorkonverents

10. märtsil 2016 toimub rahvusvaheline Seed Forum investorkonverents, kus osaleb kümme lootustandvat idufirmat Eestist, Moldovast, Gruusiast ja Ukrainast.

"Teisel pool lauda" istuvad era- ja institutsionaalsed investorid Eestist ja mujalt. Konverentsi eesmärk on kokku viia finantseerimist vajavad start-up ettevõtted ja investeerimisvõimalusi otsivad investorid.

Seed Froum on Eestis tegutsenud juba kümme aastat. Viimased kolm aastat on Seed Forumi toimetamistele pannud õla alla Tallinna Ettevõtlusamet, kes toetab Seed Forumit ka sellel korral.

Varasemalt on Seed Forum programmist läbi käinud ning rahastajad leidnud mitmed edukad Eesti start-up ettevõtted, teiste seas ka Fits.me, CrabCAD, Surface Labs, Scillific, Wolf 3D Print, Dentplat, Naaber, Autolevi ning Sportlyzer. Seed Forum koolitusprogrammi investorkonverentsid toimuvad üle maailma 27 linnas ning osalejaid on rohkem kui 40st riigist.

Seed Forumi esimene etapp toimub 26. veebruaril, kui idufirmad osalevad Seed Forumi esitlemise koolitusel, mille eesmärgiks oli välja sõeluda parimad ettevõtted. Koolitusele on oodatud suurem hulk ettevõtjaid ning kümme lootustandvamat idufirmat pääsevad edasi investorkonverentsile, kus neil on seitse minutit oma idee tutvustamiseks.  Meeldiva "võrgustumise" käigus on ettevõtjatel seejärel võimalus kohalike ja rahvusvaheliste investoritega tutvuda nii enne lõunat Swedbank Tallinna peakontoris kui ka õhtul vastuvõtul.

Seed Forumil osalevad ettevõtted selguvad pärasat 26. veebruarit.

Lisainfo: 
Seed Forum Eesti SA   
Rando Pärna 
rando@seedforum.org 

http://www.seedforum.org/forum/tallinn/2016/3/10