12.07.2021

Sel nädalal Pirital: Kadri Voorand ning 2 Quick Start ja XXI Sajandi Orkester

13. juuli õhtul on hea muusika austajad oodatud Pirita kloostri varemetesse Kadri Voorandi öökontserdile. 14. juulil on lava 2 Quick Starti ja XXI Sajandi Orkestri päralt.

„Pirita suvised kontserdid jätkuvad teisipäeva õhtul, kus muusikasõpradel on võimalik osa saada erilisest õhtust. Ajal, kui päike silmapiiri taha vajub, astub lavale Kadri Voorand. Peale muusika saab nautida ainult üheks suveööks loodud valgus- ja laserinstallatsiooni, mis on sätitud muusikasse,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. Koos Kadri Voorandiga on laval Mihkel Mälgand ja Ahto Abner. Väravad avatakse kell 20, kontsert algab kell 22.
Uus võimas kõla
Kolmapäeval, 14. juulil annab Pirital võimsa kontserdi 2 Quick Start koos XXI Sajandi Orkestriga. Kokku on laval umbes 25 muusikut, kes 2 Quick Starti hittidele uue võimsa kõla annavad. Väravad avatakse kell 19, kontsert algab kell 21.
Tulge ühissõidukiga
Pirita linnaosal on publikule palve tulla kontserdile ühissõiduki, jalgratta või tõuksiga. „Kloostrivaremete ees asuv parkla on remondi tõttu suletud ning seetõttu pole võimalik kontserdipaiga läheduses parkida,” ütles linnaosavanem. Ta lisas, et kindlasti tasub Pirita kloostri varemetesse tulla aegsasti. Väravad avatakse paar tundi enne kontserdi algust.
Info ja piletid www.piletitasku.ee 
(Fotol Kadri Voorand, foto autor Maksim Toome)

Uudise rubriigid: