16.09.2020

Selgunud on Tallinna aasta silmapaistvamad haridustöötajad

Nagu igal sügisel, tunnustab Tallinn ka tänavu aasta haridustöötajaid ja tegusid.

Selleaastased nominendid on selgunud. Tallinna Haridusamet tunnustab meie  lasteaia direktorit Alvina Maasik „Aasta õppeasutuse juht 2020“ tiitliga ja õpetajaid Olga Šarton ja Kristina Elonen "Tallinna Aasta lasteaiaõpetaja 2020" tiitliga.

Üleriigilise konkursi „Eestimaa õpib ja tänab“ Tallinna voorus esitati eri nominatsioonidele kokku 809 taotlust ja konkursi „Tallinn tänab ja tunnustab“ noore õpetaja auhinnale esitati 98 taotlust.

Galal antakse õpetajatele üle autasud kaheteistkümnes kategoorias, sh Tallinna aasta lasteaiaõpetaja, klassiõpetaja, klassijuhataja, põhikooli aineõpetaja, gümnaasiumiõpetaja, kutseõpetaja, tugispetsialist, õppeasutuse juht ja noor õpetaja, tunnustatakse ka hariduse sõpra ja haridustegu. Esimest korda valitakse sel aastal välja ka aasta huvialaõpetaja. Mitu Tallinna õpetajat on valitud nominentide hulka üleriigilisel konkursil „Eestimaa õpib ja tänab“, kus võitjad selguvad 3. oktoobril.

Linna tänu ja õnnitlused annavad edasi abilinnapea Vadim Belobrovtsev ning haridusameti juhataja Andres Pajula õpetajate päeval, 02. oktoobril 2020 Tallinna Lauluväljaku klaassaalis.

Allikas siin