18.09.2020

Selgunud on Tallinna aasta silmapaistvamad haridustöötajad ja -teod

Nagu igal sügisel, tunnustab Tallinn ka tänavu aasta haridustöötajaid ja -tegusid. Nominentide seas on esile tõstetud meie oma lasteaia Sipsikute rühma õpetaja Kätlin Valge.

Üleriigilise konkursi „Eestimaa õpib ja tänab“ Tallinna voorus esitati eri nominatsioonidele kokku 809 taotlust ja konkursi „Tallinn tänab ja tunnustab“ noore õpetaja auhinnale esitati 98 taotlust.

Galal antakse õpetajatele üle autasud kaheteistkümnes kategoorias, sh Tallinna aasta lasteaiaõpetaja, klassiõpetaja, klassijuhataja, põhikooli aineõpetaja, gümnaasiumiõpetaja, kutseõpetaja, tugispetsialist, õppeasutuse juht ja noor õpetaja, tunnustatakse ka hariduse sõpra ja haridustegu. 

Tallinna aasta lasteaiaõpetaja 2020 nominentide seas on välja toodud meie lasteaia Sipsikute rühma õpetaja Kätlin Valge. Palju õnne!

Linna tänu ja õnnitlused annavad edasi abilinnapea Vadim Belobrovtsev ning haridusameti juhataja Andres Pajula õpetajate päeva eel, 2. oktoobril Tallinna Lauluväljaku klaassaalis.

Loe lähemalt Tallinna Haridusameti kodulehel avaldatud uudis Selgunud on Tallinna aasta silmapaistvamad haridustöötajad ja -teod