16.01.2017

Seminar "Elamuse roll töötajate motivatsioonis" 26. jaanuaril 2017

"Elamuse roll töötajate motivatsioonis" toimub 26. jaanuaril 2017 kell 10.00 -11.30. Lektor on Mart Reimann. Seminar on tasuta, pane ennast kirja ja osale!

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tallinna Ülikooliga kutsub osalema loengusarja "Avatud Akadeemia 2017" loengus 26. jaanuaril 2017 kell 10.00-11.30 Tallinna Ülikooli kampuses Mare õppehoones Uus-Sadama 5 Tallinna saalis M-134.  Vaata hoone täpset asukohta Google Maps abil.

Avatud Akadeemia loengu "Elamuse roll töötajate motivatsioonis" lektor on Mart Reimann.

Töötajate motiveerimiseks ei piisa ainult heast palgast. Motivatsioon kasvab kui tööandja suudab pakkuda elamusi, mis samas on väga individuaalsed. Kuidas elamus kujuneb ja kuidas seda saab teadlikult kujundada? Loengus tuleb juttu elamuse kujunemisest ja kujundamisest nii praktikatele kui teooriatele tuginedes.

Loeng on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine

Registreerimisvorm

Hooaja järgmised seminarid:

Mängustamine ettevõtluses, lektor Martin Sillaots (16. veebruar 2017)
Totaalne kokkuvarisemine ehk ajakirjanduse sisu ja meedia ärimudeli muutumine interneti mõjul, lektor Priit Hõbemägi (30. märts 2017)
Kuidas IKT lahenduste abil planeerida ja automatiseerida tööd alustavas ettevõttes?, lektor Marek Mühlberg (27. aprill 2017)
Kuidas sotsiaalse ettevõtlusega raha teenida?, lektor Katri-Liis Reimann (25. mai 2017)

Avatud Akadeemiasse toimub registreerimine igale loengule eraldi.

Rohkem infot sügishooaja koolituste kohta Tallinna Ettevõtlusameti koolituste rubriigist.

Lisainfo:      

Krista Kink                            
Tallinna Ettevõtlusamet                            
E-post: krista.kink@tallinnlv.ee                            
Tel: 640 4225    

Lilian Rückenberg
Tallinna Ülikool
E-post: lilianr@tlu.ee
Tel: 619 9516               

"Avatud Akadeemia 2017" on teemahommiku formaadis loengust ja arutelust koosnev sari.
Loengusarja raames tutvustatakse ettevõtjatele erinevaid teemasid Tallinna Ülikooli fookusvaldkondadest ja valdkondlikest suundumustest, mis aitavad näha nende toetavat ja abistavat rolli ettevõtluse ja ettevõtlusoskuste arendamisel.
Tallinna Ülikooli õppejõud tutvustavad loengu ja järgneva arutelu käigus valdkondlikke trende, annavad ülevaate tänapäevastest ettevõtjale vajalikest tööoskustest ning vastavad arutelu käigus tekkinud küsimustele
Ülikool pakub ettevõtetele erinevaid võimalusi mitmepoolse arengu toetamiseks ja seotud väljakutsete lahendamiseks. TLÜ Avatud akadeemia on partnerite jaoks esmane kontaktpunkt koostöösuhete loomiseks Tallinna Ülikooliga. Uuri lisa.

Liitu meiega FBs –
kuuled esimeste seas meie järgmistest koolitustest ja uudistest!
facebook.com/ettevotlusamet