01.04.2019

Seoses teetöödega muutub Kose tee peatuse asukoht

Tallinna Kommunaalmeti tellimusel jätkuvad alates 3. aprillist Narva maantee äärde Tallinna Läänemere Gümnaasiumi esisele alale parkimiskohtade ja ülekäigukoha ehitustööd. Tallinna Transpordiamet teatab, et seoses teetöödega Kose tee ja Saaremaa puiestee vahelisel Narva maantee lõigul muudetakse alates 3. aprillist Kose tee peatuse asukohta.

Alates kolmapäeva 3. aprilli tööpäeva algusest kuni 24. aprilli tööpäeva lõpuni viiakse liinide nr 29, 31 ja 63 autobusside Narva maanteel linnast väljuval sõidusuunal paiknev Kose tee peatus ca 300 meetrit peale peatust paiknevasse ajutisse asukohta.

Tallinna Kommunaalmeti andmetel on esimese tööna on plaanis äärekivide korrastamine. Tööde käigus rajatakse „Kose tee“ bussipeatuse piirkonda ohutussaarega reguleerimata ülekäigurada ning Tallinna Läänemere Gümnaasiumi teenindamiseks rajatakse Narva maanteele 11 parkimiskohaga betoonkivisillutisega parkimistasku. Ülekäigurajale rajatakse erivalgustus ning vaegnägijate liikumise hõlbustamiseks paigaldatakse braikivid. Korrastatakse „Kose tee“ linnast väljuva suuna bussipeatuse ooteplatvorm ning lisaks rajatakse sademeveekanalisatsioon.

Projektdokumentatsiooni koostas AS K-Projekt ning töid teostab Infraroad OÜ, Ehitustööde lepinguline maksumus on 318 000 eurot ning ehitustööde lepinguline tähtaeg on 31. mai 2019.

Ehitustööde ajal on liiklus Narva maantee ja Kose tee ristmiku piirkonnas piiratud. Palume järgida ajutisi liikluskorraldusvahendeid!

 

 

 

 

 

Uudise rubriigid: