01.09.2020

Üritused septembris

Alates 27.augustist on taas avatud kõik rühmad. Teisipäeval, 1. septembril kell 11.00 toimub lasteaia hoovis (spordiväljakul) lastele üritus "Tere lasteaed!"

Lastevanemate koosolekud rühmades toimuvad 4.sept-18.sept.  Koosoleku toimumise info leiab SIIN

Üritustega septembris saab tutvuda SIIN

28.08.2020 toimus lasteaias koosolek, kus  personaliga mõeldi läbi tegevused ja riskid, et olla valmis õppeaasta alguseks ja võimalikuks koroonaviiruse teiseks laineks. Tallinna Allika Lasteaia Covid-19 leviku tõkestamise plaaniga saab tutvuda SIIN.

  • Vastavalt COVID-19 leviku tõkestamise plaanile toimub lasteaias jätkuvalt laste vastuvõtmine ja üleandmine õues, halva ilma või erijutumite korral välisuksel või eeskojas. Lasteaia ruumidesse sisenemise vajaduse üle otsustab direktor, vajaduspõhisel sisenemisel järgitakse kehtivaid tervisekaitse- ja hügieeninõudeid. Majja sisenedes on täiskasvanutel kohustuslik käte desinfitseerimine ja maski kandmine.
  • Lasteaias käivad vaid terved lapsed ja personal, haigusnähtudega ei tohi lasteaeda tulla. Rühmades toimub hommikuti kõikide laste kraadimine kontaktivaba termomeetriga. Õpetajatel on õigus saata haigusnähtudega laps koju.
  • Lapsi, kelle vanematel või lähikontaktsetel on tuvastatud COVID-19 haigus ei tohi lasteaeda tuua.
  • Lapsevanemad lahkuvad lapsele järgi tulles õuealalt võimalikult kiiresti ning ei jää õuealale mängima või teiste vanematega suhtlema.

Fotosid koosolekust saab vaadata SIIN

Ilusat õppeaasta algust!

IMG_6120.jpg