07.03.2018

Sündmused

Sündmused ja üritused

   JUUNI

  • 01.06 kell 12.00 (peaproov kell 10.00)  - Laulupidu „Sada SäraSilma“  Vabaduse väljakul - 10 last Lepatriinu rühmast
  • 02.06 kell 11.30-13.30 – Võimlemispeo „Need värvid“ lasteaialaste kava „Jonn“ proov Pirita Spordikeskuses
  • 02.06 kell 15.30 – Tallinna Vanalinna Päevadel esinevad Lepatriinud näidendiga „Sulase lood“
  • 03.06 kell 17.00 -  XIX Tallinna Võimlemispidu „Need värvid“ Pirita Spordikeskuses
  • 09.06 Talgupäev Laulasmaal

MAI

  • 03.05 kell 16.15 – Kevadpidu - Öökullid
  • 05.05 kell 10.00 - Talgupäev lasteaias
  • 07.05 kell 10.30 - Lõpurühmad külastavad Rahumäe Põhikooli
  • 9.05 kell 17.00-17.30 on stardirada avatud. Rabamatk Pääsküla rabas - tule koos perega
  • 10.05 kell 17.00 (start linnast kell 16.00) - Emadepäev Laulasmaal - Oravad, Jaaniussid
  • 10,11,14,15 mai - pildistamine lasteaias – fotograaf Sven Meresmaa
  • 14.05 kell 17.00 Spordiõhtu emadega – Siilid, Tammetõrud, Pähklid
  • 16.05  Võimlemispeo kava „Jonn“  ülevaatus – tantsugrupp
  • 16.05 kell 16.30 -  Emadepäeva pidu - Tirtsud
  • 17.05 kell 16.30 - Kevadpidu   – Pääsukesed, kell 17.15- Käbid
  • 18.05 kell 16.30 – Emadepäeva pidu – Pajutibud
  • 24.05 kell 16.00 – Tantsupidu „Me armastame Eestit“ – osalevad kõik rühmad
  • 28.05 kell 11.00  - Lõpurühmade orienteerumispäev Võidu pargis
  • 29.05 kell 12.00 – LÕPUPIDU- Pihlamarjad
  • 30.05 kell 12.00 - LÕPUPIDU – Lepatriinud
  • 31.05 kell 12.00 – LÕPUPIDU -  Pähklid
  • 31.05 kell 10.00 - Metsapäev Glehni pargis „Targaks tuppa tulemata!“ – 10 lõpurühma last

APRILL

Lasteaia sünnipäev - 55!  Tähistame  perioodil 02.04 - 06.04

  • 02.04 Sünnipäevarongkäik ümber lasteaia kell 11.00
  • 03.04 Tuti ja lipsu pidu kell 9.30 - Tirtsud, Pajutibud, Öökullid, Oravad, Jaaniussid
  • 03.04 Sünnipäevatortide näitus saalis kell 11.30-12.15
  • 04.04 Sünnipäevatrall lasteaia A-poolel kell 10.30 - Pääsukesed, Käbid, Siilid, Tammetõrud, Pähklid, Lepatriinud, Pihlamarjad
  • 05.04  Õpetajate etendus lastele kell 10.30 / 11.30
  • 06.04 Pidulik aktus saalis kell 16.00  
  • 19.04 Onu Ervini Lasteteater "Hajameelne jänkuema" kell 11.30 - aiarühmad
  • 24.04 kell 10.30 – Jüripäeva mängupidu - Siilid ja Tammetõrud
  • 25.04 Nutiõhtu lasteaia saalis kell 16.30-18.00 - tule mängi koos lapsega
  • 25.04  Kristiine Gümnaasiumis laulupeo „SadaSäraSilma“ ühisproov kell 10.00 - 10 last Lepatriinude rühmast

MÄRTS

  • 5-9.03 Muusikanädal
  • 7.03 Erinevaid rahvapille tutvustab pillimees ja pillimeister Margus Veenre kell 10.00 (3-5a.) ja 10.45 (5-7a.)
  • 14.03 "Eesti keele kaunis kõla" lõppvoor Estonia Talveaias kell 18.00 - lasteaeda esindab Hennriko Jürimets
  • 17.03 Teatrifestival Kanutiaia Kann -osalevad  Lepatriinude rühma lapsed etendusega L.Tigane "Sulaselood" kell 10.30

19-23.03 SÜDAMENÄDAL

  •  „100 minutit lõbusat tantsu“
  • 19.03 kell 11.30 – 12.00 oravapoisi virgutusvõimlemine õues – osalevad kõik rühmad
  • 20.03 kell 8.15- 8.30 ühine hommikuvõimlemine saalis
  • 21.03 kell 8.15- 8.30 ühine hommikuvõimlemine saalis
  • 23.03 kell 11.15 11.55 – ühistantsimine õues „Pidu meie hoovis“
  •  „100 ringi südamele“ ümber lasteaia  
  •  20.03 kell 10.30-12.00. Iga rühm liigub õuesoleku ajal 100 ringi ümber lasteaia. Sõimerühmad teevad kolmekesi 100 ringi ning Jaaniussid ja Oravad teevad 100 ringi kahekesi.
  • „100 maahokimängijat turniiril“
  • 21.03 kell 11.00 toimub õues maahoki turniir – osalevad Siilid, Tammetõrud, Pähklid, Lepatriinud, Pihlamarjad
  •  „Heategu südamele“
  • 22.03 toimuvad saalis liikumistunnid vastavalt saali graafikule

VEEBRUAR

  • 7.02 Lasteteater Sõber "Okkaline lugu" kell 11.30 - aiarühmad
  • 09.02 Luuletuste lugemise päev kell 10.30 - Oravad, Jaaniussid, Pääsukesed ja Käbid. 9.30- Siilid, Tammetõrud, Pähklid, Lepatriinud, Pihlamarjad
  • 13.02 Vastlatrall lasteaia hoovis kell 11.00 - Pajutibud, Öökullid, Tirtsud, Jaaniussid, Oravad, Käbid ja Pääsukesed
  • 13.02 Vastlapäeva väljasõit Jägala-Joale kell 9.30 - Siilid, Tammetõrud, Pähklid
  • 13.02 Vastlatrall Kreegi metsas - Lepatriinud, Pihlamarjad
  • 14.02 Sõbrapäeva tähistamine rühmades
  • 14.02 Kraavikrõlli lasteaia lapsed külas Lepatriinude rühmal
  • 23.02 EV-100 pidulik aktus saalis kell 11.00

JAANUAR

  • 05.01 Hüvastijätt kuusega kell 10.00
  • 10.01 Tallinna Lasteteater Lepatriinu "Eile, täna, homme" kell 11.30 - aiarühmad
  • 31.01 Karneval "Pidu kuningalossis"

DETSEMBER

  • 5-6.12 Päkapiku töötuba (graafiku alusel)- aiarühmad
  • 5.12 Jõulu-käsitöölaat lasteaia saalis kell 16.30 - oodatud on kõik ostjad ja müüjad
  • 14. 12 Päkapiku kohvik õues kell 16.00-18.00 - tule astu kindlasti läbi! 
  • 19.12 Jõulupeod: 9.30 - Tirtsud, 10.30 - Pajutibud, 11.30 - Pääsukesed, 15.15 - Käbid, 16.30 - Pähklid, 17.45 - Pihlamarjad
  • 20.12 Jõulupeod: 9.30 - Öökullid, 10.30 - Jaaniussid, 11.30 - Oravad, 15.15 - Tammetõrud, 16.30 - Siilid, 17.45 - Lepatriinud
  • 21.12 Päkapikudisko õues kell 11.00 - kõik lapsed päkapikumütsides 

 NOVEMBER 

  • 7.11 KIK programmi raames väljasõit Muraste Looduskooli kell 9.00 - Pihlamarjad 
  • Isadepäeva tähistamine rühmades
  • 10.11 Sportlik õhtu isadega saalis  kell 16.30 - Lepatriinud 
  • 10.11 Mardipäev lasteaia saalis kell 9.15 - Siilid. Pererahvas: Tirtsud ja Pajutibud
  • 10.11 Männiku lasteaia mardisandid Nõmme Sotsiaalmajas kell 12.00 - Tammetõrud
  • 13.11 Sportlik õhtu isadega saalis kell 17.15 - Pihlamarjad
  • 15.11 KIK programmi raames väljasõit Sagadi Looduskooli "Kes elab metsa sees" kell 9.00 - Lepatriinud
  • 16.11 Teater Trumm "Kasulik vares" kell 11.30
  • 24.11 Kadripidu lasteaias kell 10.00 - Pihlamarjad, Pähklid, Lepatriinud. Pererahvas: Pääsukesed, Käbid

OKTOOBER

  • 02.10 Mihklipäev Laulasmaal kell 9.30-15.00 - Pähklid, Lepatriinud, pihlamarjad
  • 06.10 Õpetajate päeva tähistamine. Külas Pääsküla Gümnaasiumi õpilased. Kell 9.00-12.00, kõik rühmad.
  • 09.10 Lasteaias külas õpetajad Lätist
  • 13.10 Teater Nipitiri "Sinisaba seiklused" kell 11.30 - aiarühmad
  • 17.10 Simman Männimudila lasteaias "Palju õnne Eesti!" kell 10.30
  • 18.10 Lahtine tegevus muusikaõpetuses kell 9.30 - Jaaniussid
  • 18.10 Lahtine tegevus muusikaõpetuses kell 10.00 - Oravad
  • 19.10 MiniFarm kell 9.30-12.30 - Lepatriinud, Pähklid, Pihlamarjad
  • 24.10 Sõimede sügise teemaline mängupidu kell 9.15 - Tirtsud, Pajutibud, Öökullid
  • 25.10 Õe-ja vennapäev kell 8.30-12.00, kõik rühmad
  • 26.10 Kohtumine lastekirjanik Ilmar Tomuskiga, Männiku Raamatukogus kell 10.00-11.00 - Lepatriinud
  • 27.10 Männiku Noortekeskuse õpilaste nukuetendus Männiku Raamatukogus ning meisterduste töötuba kell 11.00 - Siilid

SEPTEMBER

  • 14.09  Nõmme Mini SOS Vabaduse pargis kell 9.45 - Lepatriinud
  • 22.09 Sügise tervitamine lasteaia hoovis kell 11.00 - kõik rühmad
  • 25.09 Sügisandide ja -kompositsioonide näitus lasteaia hoovis 
  • 25.09 Teater Sõber " Lambasamba" kell 11.30 - 5-7a.
  • 26.09 Spordipäev Kraavikrõlli lasteaias kell 11.00 - Pihlamarjad
  • 29.09 Perepidu "Üheskoos, rõõmsas hoos!" koos heategevuslike kohvikutega kell 17.00 - kõik rühmad

Avastusrõõmu ja mängulusti!