22.06.2020

ŠAŠLÕKI VALMISTAMISE E-TÖÖTUBA!

Jaanipäeva eel, esmaspäeval, 22. juunil kell 11:00 korraldas Mustamäe Linnaosa Valitsus ehtsa Gruusia šašlõki valmistamise e-töötoa.

Online töötoa raames õpetas Gruusia restorani Pirosmani kokk kõikidele huvilistele kolme sorti šašlõki (sealiha-, lambalihašašlõki ning kebabi) valmistamist ning saladuskatte all pajatati liha marineerimise ja grillimise salanippe, et teie selle aasta jaanipäeva šašlõkk õnnestuks 100%. Kokkamise kõrval räägiti Gruusiast, selle ajaloost, kultuurist, vaatamisväärsustest ning jagati reisisoovitusi.

Saate lõpus toimus ka suur jaanipäeva loos, mida Mustamäe Linnaosa Valitsus korraldas kõikide oma Facebooki sõprade vahel, kes jagasid meie šašlõki valmistamise e-töötoa reklaami. Palju õnne Eda Tamsalu , Christina Jaanisoo ja Tiina Oks! Teie saate 2 kilo spetsiaalselt teile marineeritud imemaitsvat, mahlast, grillimiseks valmis Pirosmani šašlõkki! Saate oma auhinnale järgi tulla juba homme, 23. juunil kell 10.00-24.00 restorani Pirosmani (Üliõpilaste 1, Tallinn).

Aga see pole veel kõik! Loosisime välja ka ühe üllatusauhinna, milleks on romantiline õhtusöök kahele väärtuses 50 EUR, ja selle saab endale Aleksandr Rosman. Palju õnne, Aleksandr!

Head mustamäelased, suur tänu vaatamast! Soovime teile head ja maitsvat jaani!

Teie MLOV

Uudise rubriigid: