21.11.2018

Sikupilli haridusasutuste seltsi toimekas november

Sikupilli asumi haridusasutuste seltsi seitsmel liikmel jätkus novembrisse rohkesti tegemisi – mängiti korvpalli, tegeleti heategevusega ja pandi üles näitus.

16. novembril toimus Tallinna Pae Gümnaasiumi võimlas isade korvpalliturniir. Võistlustulle asusid viie asutuse võistkonnad. Emadele, lastele ja personalile jätkus lõbu ja kaasaelamist lausa tundideks. Peale ägedat võistlust selgus võitja – Tallinna Pallasti Lasteaed. Tallinna Sikupilli Lasteaed sai teise koha napi kahepunktise kaotusega.

Novembrisse mahtus ka ühine isadepäeva teemaline laste tööde näitus Sikupilli Kaubanduskeskuses. Seekordne näitus on juba kolmas, uudistamas käisid nii lapsed kui ka lapsevanemad.

Samuti on jõutud teha head. Seekord pandi õlg alla Loomapäästegrupp MTÜ-le, kogudes kassi- ja koeratoitu ning muid lemmikloomatarbeid. Seitsme asutuse peale on kogutud märkimisväärne hulk toitu ja vahendeid.

Sikupilli asumi haridusasutuste seltsi kuuluvad Tallinna Pallasti Lasteaed, Tallinna Sikupilli Lasteaed Tallinna Asunduse Lasteaed, Tallinna Pae Lasteaed, Tallinna Kivimurru Lasteaed, Kadrioru Saksa Gümnaasium ja Tallinna Pae Gümnaasium.

Tegutsetakse juba teist hooaega. Ideid jätkub ja vahvaid sündmusi on tulekul veel. Koostöös peitub jõud!

Marika Jurin, Tallinna Sikupilli Lasteaia direktor

Uudise rubriigid: