30.05.2018

Sinimustvalge aiapidu Mustamäe Päevakeskuses

Täna, 30. mail toimub Mustamäe Päevakeskuses (Ehitajate tee 82) hooaja oodatuim sündmus – suur aiapidu. Kontsert algab kell 14.00 ja lavale astuvad armastatud laulja Ivo Linna ja Antti Kammiste.

„Mustamäe Päevakeskuse tegemiste kohta on mul öelda ainult kiidusõnu,“ tunnistab Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats, „Heli Hussar ja Maivi Vainola teevad seal aastaringselt suurepärast tööd. Ja see, et meie väärikas eas mustamäelased on niivõrd aktiivsed, mitmekülgsete huvidega ja uskumatult reisihimulised, teeb kohati lausa kadedaks. Tahaks öelda, et – noored, võtke eeskuju!“

 

Aiapeo teemaks on tänavu EV100 inspireeritud „Saja aasta kestel kordub sama kevade…“, nii et ka riietus võiks peolistel olla samas värvigammas (sinine, must või valge). Peo korraldamisel on abiks ka välistudengid. Esinevad traditsiooniliselt päevakeskuse oma maja huviringid – naisansambel Hõbekihar, seeniortantsurühm Lustiline, rahvatantsurühm Vokiratas, ingeri-soomlaste rahvatantsurühm Kataja jpt. Kell 14 astub lavale armastatud laulja Ivo Linna koos Antti Kammistega.

Huvilised on oodatud!

2.jpg

3.jpg

Uudise rubriigid: