21.03.2017

Sipsikul on sünnipäev

20.märtsil tähistas Tallinna lasteaed Sipsik oma 13.sünnipäeva.

Sünnipäeva magusad lõhnad hiilisid majja juba hommikul, kui lapsed rühmades Sipsikule torte valmistasid – igast rühmast pandi sünnipäevalauale üks omanäoline ja erimaitseline küpsisetort.

Päeva avaürituseks kujunes  teatri- ja kultuurikuule kohaselt teatrietendus „Kaotsiläinud nukuke“.  Selle etendusega käis Muumide rühm ka 18.märtsil teatrifestivalil „Kanutiaia Kann“, kus saadi esinemisjulgust ja – kindlust nii palju, et lapsed soovisid etendust ka oma lasteaiakaaslastega jagada.

Pärastlõunal tervitas lapsi, ja tutvustas neile ka marionett-nukkude maailma, Jokker Joosu. Seejärel süüdati tordil küünlad ja oodati kõiki lapsi ja lapsevanemaid tordile-morsile-kohvile.

Õhtu jätkus toreda sünnipäevapeoga personalile, kus muusikalise tervituse esitasid lasteaia muusikaõpetaja Emma Johanna Lepasoo ja Madis Kukk ning  lõbusat vaheldust pakkus Ruutu 10 improteater. Sipsiku sünnipäeva puhul jagati välja ka kolleegi tunnustused.

„Aasta Anu“ tiitli  pälvisid liikumisõpetaja Doris Torilo ja Südamesipsikute rühma õpetaja abi Ülle Närep;

„Lend Kuule“ tiitli innovaatilise teo eest pälvis Päikesesipsikute rühma õpetaja Marilin Johanson;

parima meeskonna tiitel „Kõnd Katusel“ kuulus Naerusipsikute rühma meeskonnale;

tiitel „Sajajalgse Samm“ inspireeriva tervist edendava tegevuse eest kuulus Naerusipsikute rühma õpetaja Getter Saarojale ja

„Aasta Päästerõngas“ läks Nadja Miklile, kelle aktiivsus on abiks igas olukorras.