29.10.2021

Sitsi tänav on 1. novembrist remondi tõttu liiklusele suletud

Sitsi tänav Põhja-Tallinnas on alates esmaspäevast, 1. novembrist rekonstrueerimise tõttu liiklusele suletud, samuti suunatakse ümber bussiliinid 3, 26 ja 26A.

Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap märkis, et Sitsi tänava rekonstrueerimine on väga oodatud, kuna see on üks tihedama liiklusega tänavaid linnaosas. “Kuigi remonditööd toovad kaasa mõningaid ebamugavusi, palume olla ehitustegevuse suhtes mõistvad ja arvestada ka täiendava ajakuluga liiklemisel,” ütles Pihlap. “Sitsi tänava piirkonna elanikele on tagatud juurdepääs kinnistutele ka tööde teostamise ajal. Jalakäijatele on loodud liikumiskoridor, mis võib muutuda vastavalt objekti olukorrale.” 

Bussiliinide nr 3, 26 ja 26A liikumisteed ja peatused on muudetud 1. novembrist kuni 31. juulini 2022. Bussid nr 26 ja 26A sõidavad Sõle tänavalt Paljassaare teele Kopli tänava kaudu tavapärase Sitsi tänava asemel. Ära jääb Niidi peatus ja bussid peatuvad ajutises peatuses Kopli tänaval ja Paljassaare teel. Mõlemale liinile lisandub täiendavalt Madala, Lõime ja Maleva peatus. Bussiliin  nr 3 sõidab Tööstuse tänavale Kopli ja Sõle tänava kaudu. Ära jääb Sitsi peatus ja lisanduvad Tööstuse, Maleva, Lõime ja Madala peatus.

Sitsi tänava rekonstrueerimistööde käigus vahetatakse Sõle ja Kopli tänavate vahelisel lõigul välja äärekivid ning taastatakse haljasala. Sõidu- ja kõnniteele tuleb uus asfalt ja taastatakse teekattemärgistus. Sitsi tänava ning Sõle ja Kopli tänavate ristmikel ehitatakse välja ka vee- ja kanalisatsioonitorustik. Trassitöid teostatakse algusega Sitsi-Sõle ristmikust suunaga Kopli tänavale. Ehitustööde lepinguline tähtaeg on juuli 2022.

Sitsi tänava rekonstrueerimistööde tellija on Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet.  Projektdokumentatsiooni koostas T-Model OÜ ja ehitustöid teostab InfraRoad OÜ.

Liiklusskeem remondi perioodil:

20211027_SitsiTnRemont (1).png 

Bussiliiklus remondi perioodil: 

sitsi bussid.jpg