27.02.2017

Smart City Expo 2017 Eesti ühisstendile kandideerimine

Lugupeetud ettevõtja! EAS kutsub Teid kandideerima Eesti ühisstendile messil Smart City Expo 2017, mis toimub 14-16. novembril 2017, Hispaanias Barcelonas.

Smart City Expo & World Congress on valdkonna olulisim sündmus, mis toob kokku maailma edukamate linnade, ettevõtete, uurimiskeskuste, ülikoolide, operaatorite, tootjate ja  riiklike või valitsusväliste organisatsioonide ja liitude juhid ning visionäärid. Messil on esindatud erinevad sektorid – energeetika, transport, linnaplaneerimine, IKT lahendused ning innovaatilised teemad nagu tark ühiskond, tõhus valitsus, keskkond ja taaskasutus, innovatsioon, transport, energia ja jätkusuutlikkus, jm.

Ühisstendile ootame osalema Eesti ettevõtteid eespool nimetatud valdkondadest.

Messi veebilehekülg on www.smartcityexpo.com/en/.

Ühisstendil osalejate arv on piiratud. Osaleda soovijate puhul võetakse arvesse ettevõtte ekspordivõimekust, presenteeritavat toodet ja teenust, lisandväärtust töötaja kohta jms.

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Kandideerimine ühisstendile kuni 17.03.2017. 

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

http://www.eas.ee/events/e-ja-m-teenuste-mess-smart-city-expo-2017/

Smart City Expo 2016 ühisstendil osalesid 11 ettevõtet: Teleport Technologies OÜ, Reach-U AS, Cleveron AS, OÜ Bamboo Group, Ridango AS, Mobi Lab OÜ, Cityntel OÜ, Click & Grow OÜ, Barking OÜ, Jiffi OÜ, CoModule OÜ.

 

Registreerumine ja lisainformatsioon:

Kairit Sikkal
Smart City Expo 2017 Eesti ühisstendi projektijuht
EASi ettevõtluse ja ekspordi keskus
Kairit.Sikkal@eas.ee

www.eas.ee/messid