13.09.2016

Snupsi külaskäik

September on keskkonnasõbraliku liikumise kuu. Ajavahemikus 12 - 18. september tähistatakse Euroopa liikuvuse nädalat. Antud ajavahemikuks on planeeritud ka maskott Snupsi traditsioonilised külaskäigud Tallinna lasteaedadesse.

 

Snupsi on vahva, uudishimulik ja püsimatu tegelane, kes on alati valmis seiklema ja liikuma. Tema uudishimu toetavad kaks tundlat, mis häälestavad teda alati millelegi uuele ja huvitavale. Snupsi kiirgab optimismi, on alati rõõmsameelne ning sõbralik. Ta armastab jalutada, joosta, sõita rattaga, rulaga, rulluiskudega ja kindlasti eelistab Snupsi sõita keskkonnasõbralikult bussi, trammi või trolliga, kus saab ka reisikaaslastega tutvust teha ning võib tihti kohata vanu sõpru.

Ta on hea seltsiline kuid kõige tähtsam on see, et ta ergutab meid liikuma keskkonnasõbralikult. Just seetõttu sai temast keskkonnasõbraliku liikumise kuu maskott.

 

Külastades Tallinna lasteaedu on eesmärgiks tutvustada lastele Keskkonnasõbraliku liikumise kuud ning keskkonnasõbralikke liiklusvahendeid ja liikumisviise.

WP_20160913_003.jpg

Snups Paekaare lasteaias