13.02.2018

Sõber Karu teekond Käbi rühma

13. veebruaril, mil Männi lasteaias toimus lasteaia sünnipäeva tähistamine, oli külla kutsutud ka Sõber Karu.

Saalis pidu peetud, liikusid Käbi rühma lapsed oma rühma, et oma tavapärast hommikuringi koos läbi viia. Koos uudistasime oma uut raamatut, mida Sõber Karu kõikidele rühmadele oli kinkinud.

Samal ajal kui käis raamatu uudistamine, kõlas ootamatu koputus. Kõik me ehmatasime, kes see küll olla võiks. Mis siis ikka, tegime viisakusest ka ukse lahti ja oh näe imet, külla tuli Sõber Karu. Lapsed olid jahmunud aga seda ikka positiivses mõttes. Sõber Karu käes oli ka suur pakk, millel oli kirjutatud tekst suurte tähtedega KÄBI "TÄHTIS PAKK" koos lisamapiga kirjaga "Midagi põnevat veel..". Karu vastu võttes suunasime ta istuma suurele toolile, kus esitlesime oma rühma sünnipäevalaule ja hiljem näitasime ka vahvat tantsu muusikataustaga "".

Sõber Karu otsustas vahepeal peale istumist ka meiega koos tantsida. Oh seda rõõmu kuhjaga. Kuna Karul oli kiire, siis saime tehtud palju pilte ja kallisid-paisid. Karule andsime pikale teekonnale kaasa ka magusa šokolaadi.

Hiljem kogunesime suure ringina maha, kus lugesime enne paki avamist tähtsat kirja, kus oli kirjas, kes on sõber karu, mida ta meile õpetab ning palvest talle nimi välja mõelda kuna nendel hakkab koos pikk ja tore sõpruse teekond. Lapsed said lisaks oma uuele sõbrale ka võimaluse värvida pilte uuest sõbrast.

Lastel oli uute sõprade üle siiralt hea meel. Emmede ja isside abiga said karud kiirelt selga imeilusad riided ning tänu sellele sai iga lapse uus sõber omale ainulaadse välimuse. Paljudele karudele on lapsed juba nimegi välja mõelnud. Karudele on loodud rühma mõnus pesake, kus vabal ajal saavad uued sõbrad liituda omaenda sõbra tegevusega. Nüüd ootavad meid toredad ettevõtmised ja ühised jutuajamised koos uute sõpradega.

Vaata pilte siit: