26.04.2022

Südamekuu tegemised Kalamaja Lasteaias

Olla koos, olla koos on nii hea!

Rõõmsaid tegevusi südametervise hoidmiseks oli palju.

*Südamekuud alustati kohe naljapäevaga, mida tähistati nii rühmades (erinevate kostüümide ja mängudega) kui ka ühissündmusena lasteaia õuealal. Üheskoos tantsides ja naerdes saime tunda, et naer on tõepoolest terviseks!

*Kuu jooksul tegeleti hommikvõimlemisega, mis loob hommikul kohe hea meeleolu ning aitab kaasa positiivsele häälestamisele päeva suhtes.

*Kalamaja Lasteaia III rühma lastel õnnestus külastada südamekuu raames tervishoiu muuseumit. Koos mängides uurisid lapsed, milliseid tundeid inimesed kogevad, kuidas neid ära tunda ja kuidas nendega toime tulla.

*Sõber Karu teab, et süda tunneb ennast imehästi, kui sul on südamesõber. Kalamaja Lasteaia lapsed rõõmustasid väga, kui neid külastas Sõber Karu, kellega koos tantsiti, mängiti ning jagati oma teadmisi “Kiusamisest vabaks” programmist. Siiras rõõm peegeldus kõikide laste nägudelt.

*Südamele teevad head ka vitamiinid. Meie kasvatasime hernevõrseid ja need maitsesid imehästi. Üks laps ütles õhinal hernevõrseid maitstes: "See maitseb nagu päris hernes!" Jälgiti ka kurgi kasvamist ning kahel rühmal osutus kurgi kasvatamine täiesti omaette miniprojektiks!

*Aprillikuus oli meil hea võimalus näha ka IV rühma näidendit, mis pani südame rõõmust rõkkama!

Uute tegemisteni!

Uudise rubriigid: