15.04.2021

Sõpruse puiesteel toimuvad hooldusremonttööd

Kristiine Linnaosa Valitsusel annab teada, et alates 15. aprillist algasid Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti tellimusel Sõpruse puiestee sõidutee hooldusremonttööd freesimis- ja asfalteerimismeetodil lõigul Tihase tänav kuni Linnu tee.

Kristiine linnaosa vanema Jaanuse Riibe sõnul tööde ajal on tänav liiklusele avatud, kuid jälgida tuleb ajutist liikluskorraldust. „Sõpruse puiestee sõidutee asfalteerimistööd kestavad orienteeruvalt kuni juunikuu alguseni. Tööde eesmärgiks on liiklejatele paremate ja ohutumate liikumisvõimaluste loomine. Tänav jääb liiklusele avatuks ning teekatet remonditakse radade kaupa, seega palume autojuhte järgida ajutist teemärgistust ning olla tähelepanelik, siinkohal ka vabandame võimalike ajutiste ebamugavuste pärast“, lisas Riibe.

"Sõpruse puiestee on meie linnaosa üks suurimaid magistraale, kus on väga tihe liiklus, nüüd likvideeritakse kõik ebatasasused ja asfaldi rööpad, mis ajapikku olid tekkinud. Kokkuvõttes saame taas sileda, kvaliteetse ja tasase tänava," lisas Riibe.

Sõpruse pst taastusremont 1 sm.jpg

Sõpruse pst taastusremont 3 sm.jpg

Uudise rubriigid: