03.11.2020

Sõudebaasi tee elanikud saavad pikalt oodatud joogivee ning kanalisatsiooni

Tallinnaski pole veel kõikidel tsentraalset veevarustust või kanalisatsiooni. Haaberstis, Sõudebaasi teele rajati olemasolevatele ning perspektiivis moodustatavatele kinnistutele kauaoodatud veevarustuse liitumispunktid ning ehitati välja piirkonna ühiskanalisatsioon koos kinnistute liitumispunktidega.

Haabersti linnaosavanem Andre Hanimägi sõnas, et Sõudebaasi tee elanikud saavad viimaks kauaoodatud vee ja kanalisatsiooni tarbimisvõimalused. „Veevarustuse ja kanalisatsiooni ehitustööde käigus rajati veevarustuse liitumispunktid olemasolevatele ja perspektiivis moodustatavatele kinnistule ning ehitati välja piirkonna ühiskanalisatsioon koos kinnistute liitumispunktidega. Samuti rekonstrueeriti ehitustööde käigus Sõudebaasi tee, mille tulemusena sai ligi 500 meetri pikkune tänavalõik uue asfaltkatte,“ rääkis linnaosavanem.

Töid teostati Keskkonna- ja Kommunaalameti tellimusel. Sõudebaasi tee veevarustuse ja kanalisatsiooni ehitustööde projektdokumentatsiooni koostas Keskkonnaprojekt OÜ. Ehitustöid teostasid ühispakkujad Warren Teed OÜ (teedeehituslik osa) ja Saveka Torutööd OÜ (veevarustuse ja kanalisatsiooni osa). Ehitustööde lepinguline maksumus oli 323 000 eurot.

Uudise rubriigid: