03.10.2016

Spordipäev „Mereröövlid aardejahil”

Neljapäeval, 29. septembril võis meie lasteaia õuel näha kummalist pilti. Õuele olid ära eksinud neli mereröövlit, kes olid kuulnud peidetud varandusest ning soovisid seda üles leida. Koos lastega asutigi peidetud varandust otsima.

Kõigepealt tehti üheskoos „mereröövli hommikvõimlemist” ning vaadati-kuulati origami-muinasjuttu mereröövlist. Lastel oli põnev jälgida, kuidas paber võluväel kuju muutis ja karbikeseks moondus. Edasi said lapsed toimetada erinevates tegevuspunktides ning lahendada mereröövlite juhtimisel sportlikke ülesandeid. Mereröövel Merle (liikumisõpetaja) juhendamisel veeretati „kullakange” mäest üles, mereröövel Svetlana (Rüblikute rühma õpetaja) juhtimisel päästeti madruseid piraatide või haide küüsist, abistati mereröövel Irenet (Õunakeste rühma õpetaja) röövlikoopa koristamisel ning püüti mereröövel Miina (Krattide rühma õpetaja) juhendamisel laevaga ohtlikest karidest mööda liikuda.

Põneva hommikupooliku lõpetuseks said lapsed teada, et tõelisteks varandusteks on tervis ja sõprus ning uurisid metsa alt leitud pildikeste abil, kuidas terve olla ja terveks jääda.

Lõbusal spordipäeval lustisid Naerusuud, Kratid, Rüblikute, Limpsikate ja Krõllide rühma lapsed. Tänutäheks tubli osalemise eest sai iga rühm diplomi ja iga laps väikese kleepsu.

Täname kõiki lapsi ja õpetajaid toreda ja sportliku hommikupooliku eest!

 

õpetaja Miina