15.09.2020

Startup Inkubaatoris alustas uus rahvusvaheline punt iduettevõtteid

Startup Inkubaatori uus hooaeg sai avatud 9. septembril praktilise workshop-üritusega, mis keskendus ärimudelile ja startupi tulemuste juhtimisele.

Järgneva 6-12 kuu vältel saavad erinevad alustanud ettevõtted võimaluse arendada oma toodet või teenust, keskenduda turundus- ja müügistrateegiatele ning saavutada investorvalmidus.

Selles aitavad neid kogenud mentorid, kes aitavad leida võimalikult eskaleeritava ärimudeli, annavad nõu investeeringute kaasamiseks ning aitavad jõuda soovitud sihtturule. Lisaks sellele on startupidel võimalus osaleda praktilises koolitussarjas.

Sügiseses voorus alustas 40 uut iduettevõtet. Nendest koguni kümme on spetsialiseerunud kosmosetehnoloogiale. Tehnopol Startup Inkubaatori juht Kadri Tammai sõnul on märgata kasvavavat huvi ka välismaiste ettevõtete poolt: “Seekord kiirendame rahvusvahelise Northbound Startup projekti kaudu ka kuue Soome ja kahe Rootsi ettevõtte arengut. Samuti liitus programmiga kaks ettevõtjat Hong-Kongist, kes tulid spetsiaalselt Eestisse, et saada osa siinsest startup ökosüsteemist ja tugiprogrammidest.“

Startup Inkubaatori selgeks arengusuunaks on laiendada nii võimalusi investeeringuteks kui ka investor võrgustikke ja demopäevade kaudu tuua startup ettevõteteni investoreid nii Eestist, Baltikumist, Skandinaaviast kui mujalt.

Allikas: Tehnopol

Uudise rubriigid: