18.10.2016

Tallinna Kihnu Lasteaia üritus "Sügisel muusikaga kolme aastaseks"

Tallinna Kihnu Lasteaias toimus teisipäeval, 4. oktoobril lasteaiaülene pidu "Sügisel muusikaga kolme aastaseks". Peoga tervitati sügise algust, tähistati rahvusvahelist muusikapäeva ja õnnitleti lasteaeda kolmanda sünnipäeva puhul.

Peo peakorraldaja muusikaõpetaja Piret kehastus sügishaldjaks, kes põimis sügise tervitamise, muusikapäeva ja lasteaia sünnipäeva tähistamise üheks. Sügishaldjas tervitas üheskoos kõikide lastega pidulikult sügise algust erinevate temaatiliste laulude ja ringmängudega, lapsed said laulda, liikuda ja pilli mängida. Rahvusvahelise muusikapäeva tähistamiseks esinesid üritusel lasteaia rühmade lastest moodustatud ansamblid, kes esitasid koos sügishaldjaga pidulistele erinevaid muusikapalasid.

Õigelt sünnipäevalt ei puudu ka sünnipäevalaul, nii laulsid kõik lapsed ja õpetajad üheskoos sünnipäevalaulu "Tal aastaid täis sai kolm". Lisaks olid sünnipäevale kutsutud ka üllatuskülalised. Pilvekildude rühma õpetaja Mari-Liis ja õpetaja assistent Maaria kehastusid sportlasteks ning näitasid lastele laulu "Olen Spordimees" saatel erinevaid võimlemisharjutusi ja kutsusid lapsi endaga mängima. Saarelaidude rühma meeskonnaliikmed Anastassia, Kristine ja Olesja kehastusid koristajateks ning esitasid lastele "Koristamislaulu" saatel vahva mini-etenduse koristamisest. Liivalaidude rühma õpetajad Kristi ja Greete kehastusid tuntud multifilmi "Tipp ja Täpp" tegelasteks. Tipi ja Täpi etteastes oli ka "Kommisöömise laul", mille järel jagati kõikidele rühmadele sünnipäevakomme. Kõik üllatuskülalised valmistasid peol osalejatele palju nalja ja rõõmu!

Pidu laululootsikus lõpes sünnipäevadiskoga ja kõik peol osalejad väljendasid oma rõõmu hoogsate tantsusammudega!

Aitäh korraldajatele ja osalejatele vahva peomeeleolu loomise eest!