05.09.2019

Sügislaadale on oodatud sügisannid

Laupäeval, 21. septembril kell 11-17 toimub Poolamäe pargis (Staadioni 10, Kalevi staadioni kõrval) traditsiooniline Kesklinna sügislaat, mis seekord keskendub sügisandidele.

Sissepääs laadale ja seal kauplemine on tasuta. Kesklinna valitsus kutsub elanikke oma aiasaadustega sügislaadal kauplema. Lettidele on oodatud nii koduaia köögiviljad, puuviljad ja marjad kui ka kodus valmistatud moosid, mahlad, koogid ja muu värske ning maitsev kraam.

Müügivõimaluse saamiseks ei ole vaja teha muud, kui registreerida oma kauplemissoov ja täita vastav ankeet. Kõigile kauplejaks registreerinuile eraldatakse sügislaadal tasuta üks meeter letipinda. Registreerimisankeedi saab kuni 15. septembrini täita siin: https://forms.gle/CCT3XBjhvkfp7RrK7

Aiapidajad võiksid tuua laadale sügisande mitte ainult müügiks, vaid ka imetlemiseks, et omapärase kuju või eriliste mõõtmetega viljade seast selgitada laada kõige huvitavam sügisand.

Tavapäraselt saab laadal ka lustida ja keha kinnitada. Esinevad ansamblid Curly Strings, Kompass ja Võlukeeled, toimuvad loengud ja näidistreeningud, avatud on lasteala.

 

Uudise rubriigid: