04.09.2020

Suur vanavanemate päeva loos!

Pühapäeval, 13. septembril, tähistame vanavanemate päeva ning Mustamäe Linnaosa Valitsus paneb selle tähtsa päeva puhul loosi meie linnaosas elavatele vanaemadele-vanaisadele 5 kingitust!

Viis õnnelikku vanavanemat saavad meilt pühapäeva, 13. septembri, ennelõunal kontaktivaba kojutoomisega imeilusa lillekimbu ja tordi!
Kui soovite teha oma Mustamäel elavale vanaemale või vanaisale (või mõnele tuttavale vanemale-vanaisale) toreda üllatuse, siis selleks ei ole vaja teha midagi muud, kui olla Mustamäe Linnaosa Valitsuse sõber Facebookis (pane LIKE 👍 Mustamäele), avalikult jagada seda postitust ning kirjutada kommentaaridesse loosis osaleva vanaema või vanaisa nime ning sedagi, kas ta eelistaks magusat kohupiimatorti või hoopis soolast võilevaitorti.
Ning juba järgmisel reedel, 11. septembril, võibki Fortuna naeratada just Sinu vanavanemale või Sulle endale, kui Sa oled vanavanem! 😉
NB! Tähtsaks loosis osalemise tingimuseks on see, et loosis osalev vanavanem elab Mustamäel ja on 13. septembri ennelõunal kodus.
Loosi läheb 5 imeilusat lillekimpu Mustamäe kohalikust lillepoest Vilgo Lilled (Kadaka tee 62) ja 5 mahlast torti.
Kaunist sügist teile ning pidage meeles, et vanavanemate päev on juba 13. septembril!
Teie MLOV

Uudise rubriigid: