11.06.2019

Suve laulab Mustamäele Uku Suviste

12. juunil algusega kell 17 toimub Mustamäel Männi pargis suur suvealguspidu, kus seekord on oma parimad jõud ühendanud neli linnaosa: Mustamäe, Kristiine, Haabersti ja Nõmme.

„Mustamäel on ees väga mitmekesine ja vaheldusrikas suvi ohtrate üritustega,“ ütleb linnaosa vanem Lauri Laats. „Andsime välja ka sellekohase infovoldiku, aga kõik sündmused sinna muidugi ei mahtunud ja informatsiooni ei saa kunagi olla liiga palju. Nii et suvealguspeo ürituste laat, kus oma tegevusi ja sündmusi tutvustavad Trefoil Jumping Park, Mustamäe Keskus, Mustamäe Laste Loomingu Maja, Akadeemia Bowling, Mustamäe Aed ja paljud teised meie suurepärased kaaslased ja koostööpartnerid, lisaks veel külalised naaberlinnaosadest, kulub kahtlemata marjaks ära.“

Suvealguspeo organiseerisid Mustamäe Avatud Noortekeskuse ja Mustamäe Ellujääjate programmi aktiivsed noored koos partneritega Pirita, Kristiine ja Põhja-Tallinna noortekeskustest. Peolised saavad mängida suvekavamängu, tantsida zumbat, õppida rüütlite kombel vehklemisaluseid jpm. Kell 18.30 astub aga lavale suvepeo staar Uku Suviste.

Kohtumiseni 12. juunil Männi pargis!  

Uudise rubriigid: