27.08.2020

Suvevaheaja programmi lõpetab tasuta Snelli minifestival

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet korraldab koostöös Kesklinna noortekeskusega pühapäeval, 30. augustil, kell 12-17 Snelli pargis noortele mõeldud tasuta minifestivali. Ürituse raames toimuvad erinevad tasuta treeningud ja töötoad, jalgpalli ja rulluisu võistlused ning võimalus on end proovile panna slackline-il, benji batuudil ja õhkrajal.

„Hulga põnevaid tegevusi pakkuv minifestival paneb vahva punkti ilusale suvele, mille vältel korraldasime linnas puhanud lastele ja noortele mitmesuguseid üritusi nii parkides kui siseruumides. Mul on väga hea meel, et koostöö spordi- ja noorsooameti, linnaosavalitsuse ja noortekeskuse vahel on olnud tulemuslik. Eks seda näitab ka eesseisev üritus,“ ütles Kesklinna vanema kohusetäitja Anu Aus. 

Snelli minifestivali mitmekesine programm pakub erinevaid sportlikke tegevusi nii suurtele kui väikestele. Kell 12.00-17.00 ootavad külastajaid slackline, benji batuut ja õhkrada ning terve päeva jooksul on võimalik osa võtta erinevatest treeningutest. 

Tallinna mobiilsete noorsootöötajate eestvedamisel toimub alates kella 9st jalgpallivõistlus Street Fame Cup 2020/I ning Rulluisukool viib kell 14.00-16.30 läbi rulluisukrossi võistlust. Lisaks on päeva jooksul võimalik Kesklinna noortekeskuse alal mängida lauamänge, saada osa Eesti Tervishoiumuuseumi püsinäitusest “Avameelselt sinu kehast” ning osaleda Töötukassa avatud töötubades. 

Ürituste kava:

9.00–16.30 jalgpallivõistlus Street Fame Cup 2020/I 

12.00-17.00 slackline, benji batuut ja õhkrad ning lauamängude telk, näitus ja töötukassa töötoad

12.00 Nike Training Club rühmatreening

12.30-13.30 rulluisu trenn (Jäälind Uisuklubi)

13.00 tantsutreening Club Freestyle (Tantsugeen)

14.00 poks (Poksiklubi Kalev)

14.00-16.30 rulluisukrossi võistlus (Rulluisukool)

15.00 rühmatreening deepWORK (Sparta)

15.00-16.30 jooga (Elina Benenson)

16.00 korvpall (Audentes)

Osavõtt tegevustest on tasuta. Treeningud toimuvad Snelli pargi korvpalliväljakul või selle kõrval. Eelregistreerimine treeningutele ja rulluisuvõistlusele pole vajalik, kaasa võtta treeningrätik ja joogipudel. Jalgpallivõistlusele on oodatud 13-liikmelised tiimid, kuhu kuuluvad 15-23-aastased noored. Registreerimiseks tuleb saata e-mail hiljemalt 28. augustil aadressile mono@tallinnlv.ee. Võistlus toimub Snelli staadionil. 

Üritust toetab Tallinna Vesi, kes toob kohale 500 liitrise veepaagi, kust kõik soovijad saavad tasuta joogivett võtta. Vee jaoks võta kaasa oma isiklik veepudel. 

Snelli minifestivali korraldavad Tallinna Spordi- ja Noorsooamet ja Kesklinna noortekeskus. Palume ürituse ajal järgida hajutamise nõuet ja haigena kohale mitte tulla! Võimalusel võtta kaasa oma desinfitseerimisvahend.

Uudise rubriigid: