04.08.2017

Suvine teederemont on Lasnamäel täies hoos

Neljapäeval, 3.augustil külastasid Lasnamäe Linnaosa Valitsuse ametnikud hulk objekte, mis peaksid olema lõpetatud hiljemalt suve lõpuks. Kõige tähtsamad objektid on Suur Pae lasteaaia juurdepääsutee ning kõnnitee, sotsiaalmajade Paasiku tn 7/ Katleri tn 6 kõnnitee ja Laagna asumi sisekvartaalsed teed.

Juurdepääsutee rajamine Tallinna Suur-Pae Lasteaia juurde, aadressil Punane 29 on kauaoodatud objekt. Tööde käigus on rajatud pääsutee, mille käigus ehitatakse ümber kõnnitee ja rajatakse parkimiskohad. Lähiajal paigaldatakse lastaia ümber ka uus aed, mis suurendab ka lasteaia territooriumi. "Lasteaia juurdepääsutee  kulges seni läbi korteriühistu kinnistu, mistõttu oli juurdepääsutee rajamine hädavajalik. Lasteaia juhtkond ning lapsevanemad ootasid juurdepääsutee valmimist juba aastaid," märkis Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva. Hetkel on objekti tööd lõpusirgel ja on jäänud ainul territooriumi haljastustööd. 

 Teine objekt, mida külastasid linnaosa ametnikud on uuendatud teekattega kõnnitee sotsiaalmajade Paasiku tn 7/ Katleri tn 6 juures. See objekt on valmis ja vastu võetud.

 Kõige suuremahilisem ehitusprojekt on Laagna asumi sisekvartaalsete- ning kõnniteede taastusremont. Tööde lõpetamise tähtaeg on augusti lõpp. 

 "Arvestades asjaolu, et ehitusega alati kaasneb müra ja tolm, pöördun ma kõigi  elanike poole palvega suhtuda sellesse sallivalt. Ebamugavused on ajutised, juba varsti  muutub elu linnaosas  veelgi mugavamaks ja huvitavamaks," lisas Jufereva.