14.05.2020

Suvine töökorraldus lasteaias

Koroonaviiruse Covid-19 pandeemiast tulenevalt ja lastevanemate suurest nõudlusest lähtuvalt ei lähe lasteaed kollektiivpuhkusele, vaid jääb avatuks ka suvisel ajal (k.a. 12.07-26.07.2020). Suvisel ajal töötab 2-3 ühendatud rühma. Lasteaia õpetajate puhkuste ajal (juuni-august) töötavad ainult ühendatud rühmad (osad rühmad on kinni). Täname kõiki vanemaid, kes hoides enda, teiste ja kogu Eestimaa rahva tervist, saavad ja jäävad lastega koju!

Ööl vastu 18. maid lõppes meie riigis eriolukord, eriolukorra ajal kehtestatud piirangud samm-sammult leevenevad ning need viiakse üle uutele juriidilistele alustele. Kehtima jääb ka kõige olulisem liikumispiirang, ehk 2+2 reegel. Eestis kehtib jätkuvalt tervishoiualane hädaolukord.
Üldised soovitused peredele ja ka teistele inimestele on püsida kodus, hoida vähemalt 2 meetrist distantsi, järgida hügieeni ja haigena püsida kodus. Püsides kodus ja täites reegleid saame eeldada, et teist haiguse lainet ei tule! Põhjalikuma info leiate siit. Infot korduma kippuvate küsimuste kohta leiate siit.
NB! Tuletame meelde, et tavaolukorras, kui teie laps ei käi lasteaias, peate te lasteaia kohatasu maksma õigeaegselt (vastav info siin). (Tallinna Linnavalitsuse 22.04.2015 määrus nr 18)".
Meie lasteaia kodulehel on olemas info, kuidas tasuda kohatasu tavaolukorras (vajuta siia)

Hoolime üksteisest, täidame reegleid ja püsime terved!