05.05.2022

TERVIS. Tule kepikõnnitreeningule!

Pirital algavad kepikõnnitreeningud hinnatud treeneri juhendamisel. Treeningud on tasuta.

“Kepikõnd on suurepärane treening, mida saab teha igas vanuses ja iga ilmaga. Nüüd on Pirital võimalik harrastada kepikõndi koos pikaajalise kogemusega liikumisnõustaja René Meimeriga,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. “Kepikõnnil on oma tehnika ja kõndides erinevate keppidega on see veidi erinev ning just seepärast on mõistlik teha seda kogenud juhendaja käe all,” lisas ta.

Eriti oodatud on mehed
“Treeningutele Pirital ootan kõiki – nii algajaid, kes tulevad esimest korda ala proovima kui ka pikemalt kepikõndi harrastanud inimesi. Eriti ootan osalema mehi. Peale kehalise vormi aitab kepikõnd parandada psüühilist seisundit ja alandada stressi,” ütles Eesti kepikõnni liidu instruktor René Meimer. 

Tasuta treeningud üle nädala suvi läbi
Kepikõnni treeningud Pirital algavad 12. mail ja toimuvad kogu suve kaks korda kuus neljapäeviti (12. ja 26. mail, 9. ja 30. juunil, 14. ja 28. juulil ning 11. ja 25. augustil). Treeningu algus kell 18 ja kestus 1,5 tundi. Kogunemiskoht on Pirita tervisespordi maja juures Rummu tee 3. Osalemine ja käimiskeppide laenutus on tasuta. 

 

Uudise rubriigid: