07.08.2018

TÖÖKORRALDUS LASTEAIAS 13-17 AUGUST

TÖÖAJA GRAAFIK 13-17 AUGUST

  13.08 14.08   15.08 16.08 17.08
IV Tuttsaba rühmaruumis Jekaterina Plahti H K I Minni rühmaruumis Darina Dõrlova Õ H Õ
IV Tuttsaba lapsed Anna Serova Õ K uued lapsed Olga Šults H Õ H
  Age Tammik 8 8   Potštar Tatjana 8 8 8
V.  Pardipere rühmaruumis  Jelena Miseljova K Õ II Miki rühmaruumis Lea Zaitseva H H H
vanad sõimekad, uued V. Pardipere lapsed Carina Vaher-Lamus K H uued lapsed Helve Vaik H H H
Riina Ottisaar 8 8    Riina Ottisaar 8 8 8
VI Lepatriinu rühmaruumis Tiina Valdt  H Õ III Bambi rühmaruumis Jekaterina Plahti Õ H Õ
VI Lepatriinu lapsed  Irina Gusseva Õ H vanad sõimekad  ja uued lapsed Anna Serova H Õ H
  Krisina Kaldre 8 8
VII Mesimummi rühmaruumis Elizaveta Tsõbrankova H Õ IV Tuttsaba rühmaruumis Maiju Leetma Õ H Õ
VII Mesimummu lapsed Annely Hokkonen Õ H IV Tuttsaba ja 1/2 XI Pluto rühma lapsed Aino Linnas H Õ H
  Viktoria Czarnowska 8 8 Age Tammik 8 8 8
VIII. Villi - Volli rühmaruumis Elve Uukkivi H Õ V.  Pardipere rühmaruumis Jelena Miseljova H Õ H
VIII. Villi - Volli ja XI Pluto lapsed Aime Tarkiainen Õ H uued V. Pardipere lapsed Carina Vaher-Lamus Õ H Õ
     Elena Samsonova  H  H  H
Annely Erm 8 8 8 8 8
IX Puhhi rühmaruumis Lea Zaitseva H Õ VI Lepatriinu rühmaruumis Tiina Valdt  H Õ H
Kooliminevad  lapsed  Helve Vaik Õ H VI Lepatriinu lapsed Irina Gusseva Õ H Õ
  Svetlana Lellep 8 8 Krisina Kaldre 8 8 8
X Kiisu rühmaruumis Päivi Simpson H Õ VII Mesimummi rühmaruumis Elizaveta Tsõbrankova H Õ H
X Kiisu ja II Miki rühma lapsed Ülle Põld Õ H  VII Mesimummu lapsed Annely Hokkonen Õ H Õ
Tatjana Molodtsova 8 8 Viktoria Czarnowska 8 8 8
XI Pluto rühmaruumis       VIII. Villi - Volli rühmaruumis Elve Uukkivi H Õ H
Darina Dõrlova V.r IV.r. VIII. Villi - Volli ja  kooliminevad lapsed  Aime Tarkiainen Õ H Õ
Olga Šults V.r IV.r. Annely Erm 8 8 8
Potštar Tatjana V.r IV.r. IX Puhhi rühmaruumis Maie Laar H/Õ H/Õ H/Õ
Uued Puhhilapsed Svetlana Lellep 8 8 8
X Kiisu rühmaruumis Päivi Simpson H Õ H
X Kiisu ja 1/2 XI Pluto rühma lapsed Ülle Põld Õ H Õ
Tatjana Molodtsova 8 8 8
XI Pluto rühmaruumis        
VALVERÜHMAD: 7.rühm Elizaveta Tsõbrankova ja Annely Hokkonen; 10. rühm Päivi Simpson ja Ülle Põld