08.05.2017

Rõõmus ja töökas talgupäev Luha Lasteaia hoovis

Laupäeval, 06. mail toimus Tallinna Luha Lastaias TEEME ÄRA talgupäev. Saabujaid rõõmustas soe ja selge kevadilm, mis innustas tegutsema.

"Üksi on raske, koos on kergem!"

Laupäeval, 06. mail toimus Tallinna Luha Lasteias TEEME ÄRA talgupäev. Saabujaid rõõmustas soe ja selge kevadilm, mis innustas tegutsema.

Lasteaia õuealal töötasid ühiselt nii lasteaia personal, lapsevanemad kui ka lapsed. Ühiselt veeti laiali Tallinna Kesklinna Valitsuse poolt kingitusena toodud suur mullahunnik, mida jätkus paljudesse kohtadesse. Koheselt külvati ka muruseeme.

Uued lillepotid ja lillekastid täideti mullaga ja sinna istutati lilled. Osavad isad kinnitasid lillekastid Nupsude ja Miksitajate uute aedade külge. Korda said tehtud ka õuekuurid, katkised mänguasjad ja kelgud visati minema. Vanad toolid said prügikasti veetud. Majaesine riisuti okstest ja lehtedest ja prügi veeti minema.

Tänu vanematele, kes võtsid kaasa hekikäärid, sai pügatud ka kõrgeks kasvanud hekk.

Värske värvikuue said endale laste mängumaja, ronginina, ronimisatraktsioon ja pingid. Tublide vanemate initsiatiivil kaevati liiva seest välja ja paigaldati õigele kohale liivakasti ümbritsevad plaadid.

Töökad talgulised said toimetuste lõppedes kosutada end maitsva supi ja kringliga. 

Suur tänu kõikidele osalejatele, kes talgupäeval lasteaia õueala korrastamiseks oma panuse andsid. Kolm tundi üheskoos töötades möödus väga kiiresti, sellest oli lasteaiale väga suur abi, väga rõõmus oli ka majahoidja.

Tuhat tänu veelkord kõigile osalejatele!

Tore päev jäädvustati ka kaameraga. Piltidega saab tutvuda klõpsates järgnevale lingile:

https://drive.google.com/open?id=0B1SHABIG1u3ANHR6NkRhLXZ3WGs