25.03.2020

Taaskohtumine Õunakeste rühma lastega

25 märtsi hommikul kell 10.00 toimus tore taaskohtumine õpetaja Kristeli eestvedamisel Õunakeste rühma lastega Zoom keskkonnas. Lapsed kohtusid omavahel ning õpetajaga videokõne vahendusel.

Väga tore oli näha, kuidas aina rohkem ja rohkem lapsi liitusid kõnega. Meie vestluses osales 15 last. Esimesest kohmetusest üle saanud, vastasid kõik julgelt õpetaja küsimustele ning hõiskasid oma sõbrale tervitusi.

Esimene kohtumine oli katsetus, kas ja kuidas videokõne toimib ning kas me saame seda võimalust ka edaspidi kohtumisteks kasutada. Leppisime kokku, et jätkame videokõnedega nö graafiku alusel, et igal lapsel oleks võimalus õpetajaga üks-ühele kohtuda ning rääkida nii rõõmudest kui muredest. Veel on plaanis pidada koos rühmaga vestlusi, kus õpetaja mõtleb välja erinevaid tegevusi, mida lapsed saavad kaasa teha või siis lihtsalt küsimustele vastata. 

Õpetajana leian, et see on väga hea võimalus kohtuda praeguses eriolukorras oma rühma lastega, säilitada ühtne kambavaim ning hoida head sidet lastevanematega.

Uute kohtumisteni! 

Õpetaja Kristel