03.11.2016

Tähekese lasteaia konverents „Raamat lapse elus”

28. oktoobri 2016 toimus Tallinna Tähekese lasteaias konverents „Raamat lapse elus“, kus eriline tähelepanu oli kaasaegse Eesti lastekirjanduse tutvustamisel.

Konverentsil räägiti raamatute tähtsusest laste ja täiskasvanute elus ning jagati aastate jooksul kogunenud teadmisi ja oskusi raamatu kasutamisest lapse kasvatamisel.

Ettekannetega esinesid konverensil KPD kirjastuse direktor Valentina Kašina, ajakirja Täheke peatoimetaja Ilona Martson-Kivirähk ning Tallinna Haridusameti peaspetsialist Milena Pogodajeva.

Praktilisi kogemusi ja projekte tutvustasid Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi õpetaja Alla Oja, Lasteaia Kajakas õpetaja Alina Jevdokimova, eralasteaia Memme Musi õpetaja Jaanika Monrok ning Tallinna Tähekese Lasteaia õpetajad.

Tähekese lasteaias kasutatakse palju tänapäevast Eesti lastekirjandust: loetakse, lavastatakse ja antakse lastele võimalus ise luua. Seda kõike toetab lasteaia oma raamatukogu, kust on võimalik raamatuid laenutada ja mille tööd koordineerib õppealajuhataja Jelena Haponen. 

 

Marina Blitsõna
Tallinna Tähekese Lasteaia direktor
Tel. 555 31287, 662 8691

 

Uudise rubriigid: