27.08.2020

Tähelepanu, ranitsatoetuse taotlejad!

Pirita linnaosa valitsuse sotsiaalhoolekande osakond annab teada, et lastevanematel, kelle laps läheb 1. septembril esimesse klassi, on õigus saada ranitsatoetust.

Toetust makstakse avalduse alusel lapsevanemale tingimusel, et vähemalt üks vanematest on rahvastikuregistri andmetel elanud Tallinnas katkematult vähemalt lapse hariduse omandamise alustamise kalendriaasta 1. jaanuarist ning laps on rahvastikuregistri andmetel Tallinna linna elanik ning elab toetuse taotlejaga ühel aadressil ja asub õppima Tallinna kooli. 
Ranitsatoetuse suurus on 320 eurot. Toetust makstakse kahes osas: 50% toetusest lapse kooliminekul ja toetuse teine pool pärast esimese klassi lõpetamist. Kui toetuse esimene pool on taotlemata, ei maksta välja  toetuse teist poolt.
Avalduse toetuse saamiseks saab esitada 1. septembrist kuni 30. novembrini.
Avalduse saab esitada https://taotlen.tallinn.ee iseteenindusportaali kaudu, tuua (saab täita ka kohapeal) või saata posti teel Pirita linnaosa valitsuse sotsiaalhoolekande osakonda aadressile Kloostri tee 6, Tallinn 11911.
Pirita LOV sotsiaalhoolekande osakonna vastuvõtuajad on esmaspäeval kella 9–12 ja 14–17.30, teisipäeval kella 9–12 ning neljapäeval kella 9–12 ja 14–16.30. Palume pöörduda tuba 114 (Helene Liivak, tel 645 7622, e-post helene.liivak@tallinnlv.ee).

 

Uudise rubriigid: