25.05.2021

Tähelepanu! Valmis olla! Suur lastekaitsepäeva loos!

Teisipäeval, 1. juunil tähistame traditsioonilist lastekaitsepäeva. Selle tähtpäeva eesmärk on juhtida tähelepanu laste heaolule ja õigustele ning lastekaitse tähtsusele. Traditsiooniliselt korraldatakse sel päeval ka mitmesuguseid lasteüritusi.

Mustamäe Linnaosa Valitsus korraldab selle tähtsa päeva puhul oma Facebooki lehel Mustamäe linnaosa noortele ja lastele lastekaitsepäeva loosi, auhindadeks viis vinget KFD Young Gunz Skateboard rulat.

Young Gunz Skateboard on suurepärane laud algajale raiderile, kes kindlalt liigub boardiga, aga tahab üle minna järgmisele tasemele ja õppida teha trikke skeidi abil.

Te kindlasti teate ka, et meil Mustamäe linnaosas, aadressil Vilde tee 69 asub Tallinna moodsaim skeitpark. Loosi korraldajad loodavad, et varsti algaval suvekoolivaheajal saavad meie loosi auhinnad palju kasutust , kõik võimalused on selleks ju olemas!

Head Mustamäe sõbrad, kui teie tutvuskonnas on noori mustamäelastest raidereid või neid, kes sooviksid lauaga sõitmise sel suvel selgeks õppida, siis osalege kindlasti meie loosis! See on suurepärane võimalus võita oma õele-vennale, lapsele, lapselapsele, sõbrale, klassikaaslasele või iseendale lastekaitsepäeva puhul üks tõeliselt hea sõiduriist!

Loosis osalemiseks ei ole vaja teha midagi muud, kui olla Mustamäe Linnaosa Valitsuse sõber Facebookis (pane LIKE Mustamäele), jagada seda postitust avalikult oma Facebooki lehel, kirjutada kommentaaridesse loosis osaleva Mustamäel elava noore nimi ning 1. juunil võibki Fortuna naeratada just talle (või Sulle endale)!

NB! Tähtsaks loosis osalemise tingimuseks on see, et loosis osalev noor elab Mustamäel.

Kaunist suveootust ja head loosiõnne soovides

Teie MLOV

Uudise rubriigid: