17.08.2020

Tähtajani on jäänud loetud päevad – esita oma lahendus innovatsioonikonkursile Tallinnovation!

50 000 eurose toetusfondiga innovatsioonikonkursi tähtaeg on juba 24. augustil.

Kui Sinu ettevõte arendab targa linna lahendusi ja pole oma taotlust konkursile veel esitanud, siis nüüd on viimane aeg. Tallinnovation konkurss toob sinuni nii rahalised võimalused kui vajalikud kontaktid ja testkeskkonna, mille toel oma toodet edasi arendada. 

Tallinna linna ning teadus- ja ärilinnaku Tehnopol koostöös korraldatud konkursi eesmärk on tuua linnapilti nüüdisaegseid lahendusi, mis arendavad Tallinna linna ja muudavad selle veel nutikamaks, inimsõbralikumaks, säästlikumaks ja avatumaks. Soovime elavdada linna ja tehnoloogiaettevõtete koostööd, avades ust uudsetele toodetele ja -teenustele.

Oodatud on taotlused, mis:

1. pakuvad kas täiesti uut või toimivat alternatiivi linnakeskkonnas olevatele lahendustele; 
2. toovad täiesti uue lähenemise järgmistesse fookusvaldkondadesse: turism, ringmajandus, kogukonnad, e-teenused ja Tallinn-Helsinki koostöö.

Kui sinu ettevõtte lahendus on just seda, siis ära kõhkle ja esita taotlus siin.

Tallinnovation konkursitööde hindamine toimub kahes osas:

1. vaatame taotlused üle, küsime täiendavat infot ja suhtleme parimate lahenduste leidmiseks taotlejaga;
2. parimatel on võimalus oma toodet/teenust esitleda komisjonile, kuhu kuuluvad valdkonna eksperdid nii Tallinna linnast kui ka Teaduspargist Tehnopol.

Maksimaalne toetussumma on 15 000 eurot ühele lahendusele. Samas ootame ka mitterahalist panust vajavaid ideid, näiteks e-lahenduste testimine, andmete kogumine jmt. Innovatsioonifondi maht 2020. aastal on 50 000 eurot.

Teadus- ja ärilinnaku Tehnopol üheks fookusvaldkonnaks on tark linn. Juba praegu kasutatakse ja testitakse linnakus mitmeid targa linna lahendusi, näiteks tark ülekäigurada, Lumebot tänavakoristusrobotid, nutikad tänavavalgustid ja palju muud. Teame, et meie linnaku klientide hulgas on mitmeid innovatsioonist pakatavaid idu- ja kasvuettevõtteid, kelle ideedega linnaruumile uus hingamine anda. Aitame Tallinna linnal käia kaasas tehnoloogia tormilise arenguga ja avame innovatsioonifondiga ukse tehnoloogiliste lahenduste kasutuselevõtule.

Tutvu konkursi tingimustega ja esita oma idee siin: https://innovatsioonifond.tehnopol.ee/

Kui Sul on küsimusi, võta julgelt ühendust!

Martin Goroško
Äriarenduse juht
Teadus- ja ärilinnak Tehnopol

 

Uudise rubriigid: