30.11.2016

Tallinlased alustasid päeva spordihommikul lustides

Täna, 30. novembril osales Tallinna spordihommikul ligi 150 spordisõpra. Neljas spordibaasis toimus kokku neli erinevat treeningut ning osaleda sai nii joogatundides kui ka üldkehalistes treeningutes.

Teist aastat järjest toimuvate spordihommiku eesmärgiks on tuletada inimestele meelde, et mõõdukas liikumine on tähtis aastaringselt ning ka pimedal ja külmal ajal on linnas selleks mitmeid võimalusi.

Tallinna abilinnapea ja spordihommikute algataja Mihhail Kõlvart osales ka ise varahommikusel treeningul. Abilinnapea loodab spordihommikutest inimestele innustust ning motivatsiooni, et treeningud võiksid muutuda meeldivaks igapäeva osaks.

"Mõõdukas liikumine tagab hea enesetunde ja hoiab tervena. Ka talvisel ja külmal ajal, kui energiat niigi vähe, on tähtis leida aega ning võimalusi igapäevaseks spordi harrastamiseks. Spordihommik on sellise inspiratsiooni saamiseks hea koht ning loodan, et nii mõnigi leidis neilt treeningutelt enda jaoks meelepärase liikumisala ja sobiva spordibaasi, kus ka iseseisvalt treenimas käia," rääkis Kõlvart spordihommiku ootustest.

Spordihommiku eesmärgiks oli tuletada inimestele meelde, et mõõdukas liikumine on oluline aastaringselt ning ka külmal ja pimedal ajal on linnas selleks mitmeid võimalusi. Kokku toimus spordihommikul neli erinevat treeningut ning osaleda sai nii jooga- kui ka üldkehalistes treeningutes. Läbiviijateks olid maadleja ning maadlusaktivist Martin Plaser, joogatreenerid Marianne Toode ja Ann Võsu ning Nike Training Club treenerid Sigrid Laan, Keisy Põldsam ja Kristi Aedma.

Spordihommiku peakorraldaja oli Tallinna Spordi- ja Noorsooamet ning see toimus "Noorte terviseteadlikkust ja -käitumist edendava programmi" raames.

DSC_0134.JPGIMG_1055.JPG

Foto x 3: Tallinna Spordi- ja Noorsooamet.

Allikas: www.pealinn.ee