06.09.2017

Tallinlastel on põhjust rõõmustada

„Tallinna linn käitus õigesti ning võitles Reidi tee ehitustööde alguse nimel lõpuni välja,“ rõõmustas Pirita linnaosa vanem Tõnis Mölder pärast kolmapäevast Tallinna Halduskohtu otsust lubada Reidi tee ehitustöödega alustada.

„Teatavasti ootab Tallinna südalinna ees suur ümberkujundamine ning tulemas on jalakäijasõbralik ja modernne linna peatänav. Rahvas toetab Reidi tee rajamist ning loodame, et nüüd saame esimesel võimalusel ehitustöödega alustada,“ sõnas Mölder.

„Peaaegu kaks aastat on toimunud Reidi tee kohta mitmeid avalikke arutelusid ning kõikidel osapooltel on võimalus olla kaasatud ning esitada oma ettepanekuid ja nägemusi. MTÜ Eesti Roheline Liikumine tegi aga karuteene tervele projektile ning nad said, mis tahtsid – tähelepanu endale ning venitamist suure projektiga,“ sõnas Mölder.

Tema sõnul polnud kokkuvõttes Tallinna ühe olulisema projekti torpedeerimine kasulik mitte kellegile. „Eks rohelised teevad ise sellest omad järeldused. Tallinlastel on põhjust aga täna rõõmustada, sest saame töötada edasi selle nimel, mida inimesed kõige rohkem soovivad,“ lisas Mölder.