21.09.2021

Tallinn Music Week muusikatööstuse konverents 1. ja 2. oktoobril 2021

1.–2. oktoobril Nordic Hotel Forumis ja klubis HALL toimuv TMW konverents keskendub muusikatööstuse uutele võimalustele ja ärimudelitele. Eritähelepanu pööratakse kohaliku ja globaalse vastastikusele mõjule klubikultuurist regionaalsete kontserditurgudeni.

30 aasta möödumist Eesti iseseisvuse taastamisest tähistavad vestlused muusika rollist ühiskondlikes muutustes. Esimest korda toimub konverents ka klubis HALL, kus 2. oktoobril toimuvad arutelud keskenduvad klubikultuurile ja öömajandusele. Konverentsist saab osa võtta nii kohapeal kui ka veebis.

TMW passid on müügil TMW veebipoes

PRO pass hinnaga 175 eurot (alates 27. septembrist 200 eurot) võimaldab nii kohapealset kui ka veebiosalust konverentsil, eelis-sissepääsu muusikafestivali üritustele ja TMW PRO digiplatvormi kasutusõigust. Konverentsi veebiosalust võimaldav DigiPRO pass on müügil 50 euroga.

Konverentsi päevapass hinnaga 75 eurot tagab nii kohapealse kui ka veebiosaluse TMW konverentsile. Päevapassid on müügil nii reedel, 1. oktoobril toimuvale konverentsipäevale Nordic Hotel Forumis kui ka laupäeval, 2. oktoobril Nordic Hotel Forumis ja klubis HALL toimuvale konverentsipäevale.

Piletite ja passide lisainfo

Reedel, 1. oktoobril Nordic Hotel Forumis toimuva Tallinn Music Weeki rahvusvahelise konverentsi raames annab digisilla vahendusel ajakirjanik Artemy Troitskyle intervjuu Briti muusik ja aktivist Billy Bragg. Intervjuu on osa TMW konverentsi programmist, mis tähistab 30 aasta möödumist Eesti iseseisvuse taastamisest ja muusika rollist ühiskondlikes muutustes.

Ajakava:

Reede, 1. oktoober, Nordic Hotel Forum / saal Sirius

  • 16.00–16.30 Eesti Vabariigi endise presidendi Toomas Hendrik Ilvese ettekanne “30 aastat iseseisvust – kas Eesti laulis end vabaks?” 
  • 16.30–17.00 Billy Braggi intervjueerib Artemy Troitsky
  • 17.00–17.15 Küsimustele vastavad Billy Bragg ja Toomas Hendrik Ilves. Modereerib  Artemyi Troitsky

TMW 2021 korraldab ettevõte Shiftworks koos paljude partnerite ja kaaskorraldajatega. Konverentsi programm valmib koostöös Eesti muusika ekspordi- ja arenduskontoriga Music Estonia.

TMW esitleja on Telia, strateegiline partner muusikavaldkonnas on Music Estonia, suurtoetajad Nordic Hotel Forum ja Visit Estonia. Festivali partnerid on Telliskivi Loomelinnak ja Viru Keskus, meediapartnerid Postimees Grupp ja Raadio 2.

Festivali toetavad Kultuuriministeerium, Tallinna linn, Tallinna ettevõtluskeskus ja Kultuurkapital.

TMW rahvusvahelisi tegevusi, mille eesmärk on tutvustada Eestit kui atraktiivset sihtkohta muusika- ja kultuurihuvilistele,  toetatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Üritus korraldatakse vastavalt avalikele üritustele kehtivatele reeglitele, mis aitavad vältida koroonaviiruse levitamist. Terviseohutuse lisainfo

Lisainfo: https://tmw.ee 

Uudise rubriigid: