27.03.2018

Tallinn Music Weeki lasteprogrammi töötubades otsitakse vaikuse sümfooniaid, luuakse räpiriime ning kujundatakse lemmikartistide plaadiümbriseid

Tallinn Music Weeki lasteprogrammi töötubades otsitakse vaikuse sümfooniaid, luuakse räpiriime ning kujundatakse lemmikartistide plaadiümbriseid 2.–8. aprillil katab kümnendat juubelit tähistav uue muusika ja linnakultuurifestival Tallinn Music Week (TMW) kogu pealinna põnevate ettevõtmistega kontsertidest avalike vestlusteni ja kunstinäitustest toiduelamusteni.

Festivalinädala lõpetavad pühapäeval, 8. aprillil Eesti Lastekirjanduse Keskuse esitletud loovad töötoad lastele. Pühapäeval, 8. aprillil kell 12.00–15.00 toimuvad Eesti Lastekirjanduse Keskuses 7–16aastastele kooliõpilastele suunatud loovad töötoad, kus õpitakse lihtsate võtete abil nii muusikat ja heliinstallatsioone looma kui ka räppima ja plaate mängima. Lisaks leiab TMW tänavusest lasteprogrammist loovkirjutamise ja plaadiümbriste kujundamise töötoad. Programmis osalemine on kõikidele huvilistele tasuta. Registreerumine töötubadesse toimub 15 minutit enne iga töötoa algust kohapeal.

Lasteprogrammi kava:

Laupäev, 7. aprill
Kell 11–13 Kahvliahvi kokakool TMW pop-up restoranis Disaini- ja arhitektuurigaleriis (Pärnu mnt 6)

Pühapäev, 8. aprill
Töötoad Eesti Lastekirjanduse Keskuses (Pikk 73)
Kell 12 TMW Lastelava avakontsert: Silver Sepp
Kell 13–13.50 Töötoad: Silver Sepp, Kätlin Vainola, Heidy Purga, Taavi Tulev, Kertu Sillaste
Kell 13.50–14 Vaheaeg
Kell 14–15 Töötoad: Andre Maaker, Genka, Vajé, Taavi Tulev, Kertu Sillaste

Rohkem infot saab siit.