29.11.2016

Tallinn kutsub linlasi homme spordihommikule

Homme, 30. novembril kell 8.00 toimub pealinna neljas linnaosas spordihommik, mille raames saavad huvilised osa võtta tasuta treeningutest. Treeningute kestuseks on 45 minutit ning need toimuvad Pirital, Lasnamäel, Kesklinnas ja Kristiines.

Teist aastat järjest toimuva spordihommiku eesmärgiks on tuletada inimestele meelde, et mõõdukas liikumine on tähtis aastaringselt ning ka pimedal ja külmal ajal on linnas selleks mitmeid võimalusi.

Ürituse algataja, Tallinna abilinnapea ja taekwon-do treener Mihhail Kõlvart märgib, et sportlik hommik on väga hea viis päeva alustamiseks. „Liikumine on tähtis igapäevaselt – see annab hea energialaengu kogu päevaks ja miks mitte sellega algust teha aasta kõige pimedamal sügiskuul. Spordihommiku tasuta treeningutega soovime tutvustada ka linna spordibaase ning sealseid võimalusi treenimiseks,“ selgitas abilinnapea ürituse eesmärki.

Abilinnapea võtab spordihommikust osa Lasnamäe kergejõustikuhallis, kus on kavas üldkehaline treening Martin Plaseri juhendamisel. Kesklinnas asuvas Tallinna spordihallis saavad huvilised osaleda Sigrid Laani läbiviidavast energilisest treeningust, kus keskendutakse jõu, südametegevuse ja painduvuse arendamisele. Pirita spordikeskuses toimub hatha jooga treening, mille viib läbi Marianne Toode. Kristiine spordimajas saab hommikut alustada virgutava joogaga, mis annab hea energia kogu päevaks. Treeningu läbiviijaks on Ann Võsu.

Spordihommikust osavõtt on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine. Praegu on veel vabu kohti Tallinna spordihallis ja Lasnamäe kergejõustikuhallis toimuvatele treeningutele. Lisainfo ja registreerimine Tallinna kodulehelt www.tallinn.ee/spordihommik.