29.08.2019

Tallinn kutsub noori Snelli tänavakultuurifestivalile suve lõppu tähistama

Koolivaheajale paneb vägeva punkti laupäeval, 31. augustil toimuv Snelli tänavakultuurifestival noortele. Tegevused toimuvad Snelli staadionil ja selle lähiümbruses Toompargis algusega kell 12.00 ning kestavad õhtuni välja. Üritust korraldab Tallinna spordi- ja noorsooamet. Festivali programmi kava ja lisainfot leiab Tallinna noorteinfo veebilehelt www.tallinn.ee/tanavakultuurifestival.

Festivali programm on rikkalik ja pakub põnevust igale maitsele. Toimumas on nii aktiivseid kui ka loomingulisi tegevusi. Muusikalist elamust pakuvad ansambel ÖED, Lepatriinu ja Noortebändi tänavused poolfinalistid. Oma oskuseid saab proovile panna jalgpalli-, tänavatantsu-, korvpalli- ja ka street workout võistlustel, kuhu on oodatud osalema nii algajad kui ka edasijõudnud.

Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsevi sõnul on ürituse eesmärgiks pakkuda noortele elamusterohke päev ning tutvustada aktiivseid vaba aja veetmise võimalusi. „Snelli tänavakultuurifestivalilt leiab mitmeid tänavaspordialasid ja -tegevusi, mille harrastamine on ühtviisi põnev ja arendav. Soovime noortes äratada huvi uute ja  põnevate tegevuste vastu, milles end proovile panna ning mis innustaks neid ka edaspidi nende aladega tegelema. Igat tegevust juhendab oma ala ekspert, mis annab noorele suurepärase ülevaate, kus ja kuidas tegevusega edaspidi hobikorras tegeleda,“ tutvustas abilinnapea üritust.

 

Lisaks võistlustele leiab põnevaid väljakutseid ka slackline’i, kendama, tänavatsirkuse, tänavamuusika, kleepsu- ja kriidikunsti töötubadest, kuhu on oodatud kõik huvilised. Tegevustega saab liituda festivalil jooksvalt.

Põnevaid aruteluteemasid pakub telk nimega „Noored Snellis räägivad…“, kus tuleb juttu tervislikust eluviisist, tänava- ja droonifotograafiast, tänavamuusikuks olemisest, tänavakunstist ja ka geopeitusest linnaruumis.

Adrenaliini hoiab üleval ronimissein ning kõhtu saab täita tänavatoidualal pakutavaga. Noortekeskuste alal saab mängida sulg- ja võrkpalli  ning suuri õuemänge.

 

Festivali korraldab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet koos Tallinna Ülikooli üliõpilastega. Festivali tegevustest osavõtt on kõigile tasuta.

 

Lisainfo:

Marili Otstak

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet

noorsootöö osakonna vanemspetsialist

Tel: 614 7495, 520 8304

E-post: marili.otstak@tallinnlv.ee

 

Teate edastas:

Tanita Tammeri

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet

noorsootöö osakonna peaspetsialist

Tel: 614 7499, 5361 5498

E-post: tanita.tammeri@tallinnlv.ee   

 

 

 

Uudise rubriigid: