12.10.2016

Tallinn kuulutab välja konkursi noorsootöö tegijate tunnustamiseks

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet ootab ka sel aastal nominente tunnustusauhindade konkursile „Suured teod“, mille raames antakse lisaks välja tiitel aasta noorsootöötajale ning Tallinna laste- ja noortesõbralikumale ettevõttele.

Tunnustuskonkursi eesmärgiks on esile tõsta käesoleval aastal linna noorsootööd edendanud tegusid, noorsootöötajaid ning laste- ja noortesõbralikke ettevõtteid.

Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvarti sõnul on tegu tänuväärse traditsiooniga, mis aitab ühiskonnas esile tõsta just nende inimeste tegusid, kes tegelevad noortega ning noorte heaks.  

„Loodame, et kõik huvitavad, kaasahaaravad ja julged teod ning noorte algatused jõuavad meie konkursile ning saame neid vääriliselt esile tõsta,“ rääkis abilinnapea konkursi ootustest.

Tunnustust jagatakse konkursil kahes kategoorias – suured teod Tallinna noortele ning Tallinna noorte suured teod. Eraldi antakse välja eriauhind laste- ja noortesõbralik tegu. 

Lisaks oodatakse nominente Tallinna aasta noorsootöötaja tiitlile, et tunnustada tublisid noorsootöötajaid, kes on teinud märkimisväärset ja olulist tööd ning aidanud kaasa linna noorsootöö arendamisele.

Kandidaate saab esitada ka laste- ja noortesõbraliku ettevõtte konkursile, mille eesmärgiks on esile tõsta Tallinna ettevõtete laste- ja noortesõbralikke väärtusi ning tegevusi.

Tunnustuskonkursi „Suured teod“ tähtajaks on 15. november 2016. Lisainfot kohta leiab Tallinna kodulehelt www.tallinn.ee/suured-teod.

Konkurss „Suured teod“ toimub käesoleval aastal juba kaheteistkümnendat korda. Auhindade saajad avalikustatakse detsembris toimuval pidulikul auhinnagalal.