15.09.2017

Tallinn kuulutab välja noorsootöö tunnustuskonkursi

Alates tänasest, 15. septembrist saavad kõik Tallinna elanikud esitada nominente noorsootöö tunnustusauhindade konkursile „Suured teod“. Lisaks noortele endile ja neile, kes noorte jaoks suuri tegusid viimase aasta jooksul korda on saatnud, valitakse konkursil ka Tallinna aasta noorsootöötaja ning aasta vabatahtlik noor.

Tunnustuskonkursi eesmärk on esile tõsta käesoleval aastal linna noorsootööd edendanud tegusid, noorsootöötajaid ning tublisid noori vabatahtlikke.

Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvart peab oluliseks, et ühiskonnas väärtustatakse nii noorte kui ka noorte jaoks tehtut. „Meie seas on palju neid, kes teevad noorsootöö valdkonnas suuri asju. Soovimegi, et veelgi rohkem julgemaid tegusid ning noorte algatusi jõuaks meie konkursile, et neid siis vääriliselt esile tõsta,“ tutvustas abilinnapea konkurssi.

Tunnustust jagatakse konkursil kahes kategoorias – suured teod Tallinna noortele ning Tallinna noorte suured teod. Lisaks oodatakse nominente Tallinna aasta noorsootöötaja tiitlile, et tõsta esile neid tublisid noorsootöötajaid, kes on teinud märkimisväärset ja olulist tööd ning aidanud kaasa linna noorsootöö arendamisele.

Uue kategooriana on tänavusele konkursile lisandunud aasta noor vabatahtlik. Uue kategooria eesmärk on tunnustada neid ettevõtlikke noori, kes on käesoleval aastal teinud vabatahtlikku tööd, olnud eeskujuks teistele Tallinna noortele, panustades seeläbi Tallinna noorsootöö arengusse ja tegutsenud kogukonna heaks.

Tunnustuskonkursi „Suured teod“ tähtajaks on 15. november 2017. Lisainfot leiab Tallinna noorteinfo veebilehelt www.tallinn.ee/suuredteod.

Konkurss „Suured teod“ toimub juba kolmeteistkümnendat korda. Auhindade saajad avalikustatakse detsembris toimuval pidulikul auhinnagalal.